+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dedra mlm

Klíčová slova: mlm, dedra, marketing, přímý prodej

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2011

Popis: Dedra je velmi schopná firma. Pro dobrého obchodníka je jednou z těch nejlepších příležitostí ve světě MLM podnikání. Především díky cenám výrobků. Jsou srovnatelné s normálními obchody, v MLM světě skutečná rarita.

Web: www.mlmpro.cz/

Další související informace

Prosperita

časopis, webdesign, marketing, služby, reklama – Již 11 let vydáváme odborný měsíčník pro podnikatelskou veřejnost - Prosperita. Poskytujeme grafické a internetové služby (webdesign), zabýváme se media relations. Komplexní služby reklamní agentury na klíč, smysluplné ceny, 100% flexibilita. Kontaktujte nás kdykoliv.

ProfiBiz.cz

SEO, SEM, marketing, aukce, propagace, diskuse – ProfiBiz.cz je internetovým portálem, který Vám nabízí nové možnosti v rámci online podnikání. Pomocí ProfiBiz.cz se Vaše podnikání stane výdělečným. U nás naleznete sekce, jako jsou diskuse, nabídka a poptávka služeb.

Statistická analýza dat

statistika, analyza, data, marketing, pruzkum – Statisticka analyza dat je nastroj pro vyhodnocovani marketingovych pruzkumu trhu.Provádím analýzy dat získané z marketingových výzkumů trhu. Zejména se jedná o: Ankety Dotazníková šetření Další datové zdroje dle dohody

Načítání trvalo 0.0585 sekund.