+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekos R s.r.o.

Klíčová slova:

E-mail: info@shop-obaly.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2009

Popis: Internetový obchod s obaly a obalovými materiály, který provozuje velkoobchodní a maloobchodní prodejce Dekos R s.r.o.. Mezi sortiment patří plastové obaly, papírové obaly, nápojové kelímky, jednorázové nádobí, krabice na pizzu, dortové krabice, misky na saláty, plastové nádobí, plastové a papírové tašky, fólie, průmyslové obaly, hygienické potřeby, čisticí prostředky, apod. Dodáváme obaly na zakázku. Rychlé dodání, sortiment skladem. Certifikace ISO.

Web: www.shop-obaly.cz

Další související informace

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

servis pro motoristy

montáž taxametrů, autoservis, lakovna, karosářské – : Provádíme drobné opravy na počkání, Diagnostika motorů a řídících jednotek, Montáž taxametrů Montáže autoskel, tažných zařízení a autoelektroniky, Prodej a montáž pneumatik a disků.Mechanické, karosářské a lakýrnické práce.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.