+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekos R s.r.o.

Klíčová slova:

E-mail: info@shop-obaly.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2009

Popis: Internetový obchod s obaly a obalovými materiály, který provozuje velkoobchodní a maloobchodní prodejce Dekos R s.r.o.. Mezi sortiment patří plastové obaly, papírové obaly, nápojové kelímky, jednorázové nádobí, krabice na pizzu, dortové krabice, misky na saláty, plastové nádobí, plastové a papírové tašky, fólie, průmyslové obaly, hygienické potřeby, čisticí prostředky, apod. Dodáváme obaly na zakázku. Rychlé dodání, sortiment skladem. Certifikace ISO.

Web: www.shop-obaly.cz

Další související informace

Dřevovýroba - prodej str

prodej, prodej stroju, drevovyroba, pasove pily, – Zákazníkům nabízíme Dřevoobráběcí stroje, jejich dovoz, montáž, zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Stroje se vyznačují spolehlivostí a kvalitou. Nenáročným zaučením personálu a stroje jsou za příznivé a bezkonkurenční ceny.

Půjčka bez potvrzení o př

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčka bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení o příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránce se můžete také podělit o zkušenosti s dalšími firmami.

Vybavení dětských hřišt.

UNI sestavy, lanové sestavy, sestavy, dopadové – Hledáte doplňky pro již existující dětská hřiště? Nebo chcete pořídit pro svou obec dětské hřiště se spoustou herních prvků pro děti? Různé skluzavky, lonavé dráhy, vybavení pro dětská hřiště. Pružinové houpadla, šplhací sestavy a prolézací hrady.

Načítání trvalo 0.0843 sekund.