+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Denisa Belcredi

Klíčová slova: výživové poradenství,masáže,orientální tance

E-mail: info(zavinac)inheaven.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: „Regenerovat tělo, dodávat mu ty správné živiny a péči, žít zdravý životní styl.“ Nabízím vám profesionální výživové poradenství, včetně měření přístrojem InBody, pro optimální nastavení zdravého jídelníčku a energetického výdeje, několik druhů masáží (havajské masáže, masáže lávovými kameny, lymfatické masáže, kineziotaping, moxa a mnohé další) pro rehabilitaci těla i potěšení duše a orientální tance pro radost a zlepšení fyzické kondice.

Web: www.inheaven.cz/

Další související informace

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.