+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Denisa Belcredi

Klíčová slova: výživové poradenství,masáže,orientální tance

E-mail: info(zavinac)inheaven.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: „Regenerovat tělo, dodávat mu ty správné živiny a péči, žít zdravý životní styl.“ Nabízím vám profesionální výživové poradenství, včetně měření přístrojem InBody, pro optimální nastavení zdravého jídelníčku a energetického výdeje, několik druhů masáží (havajské masáže, masáže lávovými kameny, lymfatické masáže, kineziotaping, moxa a mnohé další) pro rehabilitaci těla i potěšení duše a orientální tance pro radost a zlepšení fyzické kondice.

Web: www.inheaven.cz/

Další související informace

Plastová okna - Inter-Okno.sk

plastová okna – Inter-Okno velkoobchod - eshop nabízí plastová okna za bezkonkurenční ceny. Plastová okna, Bratislava, Nitra, Levice, nejpozději do 3-4 týdnů od objednání. Plastová okna - velký výběr plastových oken podle druhu profilu a kvality.

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.2889 sekund.