+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Designerky z Navrhne.me

Klíčová slova: grafické návrhy, průmyslový design, návrhy

E-mail: alen@navrhne.me

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2013

Popis: Přijímáme zakázky, které se týkají navrhování grafiky všeho druhu - kalendáře, přebaly knih, ilustrace, nálepky, potisky a zakázky z oblasti designe, tedy navrhování předmětů a produktů za účelem zlepšit jejich funkčnost a estetiku.

Web: www.navrhne.me/

Další související informace

Doučování Praha

doučování matematiky – Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Lektoři dojíždějí ke klientovi domů nebo do kanceláře.

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.