+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětské centrum Kopretinka

Klíčová slova: hlídání dětí,dětský koutek,miniškolka,kroužky

E-mail: lucie@hlidame-deti.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2012

Popis: Sháníte hlídání pro Vaše děti? Neváhejte kontaktovat náš soukromý dětský koutek v Plzni. Naše miniškolka v Plzni Vám poskytne hlídání dětí jednorázově nebo pravidelně. Během hlídání pořádáme pro děti zábavný, vzdělávací program a širokou škálu kroužků, kde se mohou zrealizovat. Nedílnou součástí našich služeb je také hlídání dítěte v domácnosti, doprovody do/ze školy, do/z kroužků a podobné záležitosti. Těšíme se na Vás!

Web: www:hlidame-deti.cz

Další související informace

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Outdoorové oblečení

Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnac – Internetový obchod se širokou nabídkou outdoorového oblečení a vybavení.Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnace,outdoorové boty, batohy, spacáky, stany,čelovky,camping a různé doplňky. Outdoorové oblečení a vybavení - Outdoor-obchod.cz

Veterina Brno, Šlapanice

veterina, mvdr. robert just, veterina brno-slatina – Veterinární klinika MVDr. Robert JUST a kolektiv nabízí profesinální služby v péči o Vaše mazlíčky. Naše veterinární ordinace najdete na adresách Brno-Slatina, Jihomoravské nám. 1 a Šlapanice, Brněnská 63.

Načítání trvalo 0.3535 sekund.