+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětský domov a školní jíd

Klíčová slova: dětský domov, školní jídelna, opuštěné děti, výcho

E-mail: odkazy1@czechproduct.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2012

Popis: Dětský domov nabízí útočiště opuštěným dětem a sirotkům. Zároveň jim zajišťuje výchovu a vzdělání a pomáhá jim začlenit se mezi děti z klasických rodin.Dětský domov Jeseník poskytuje zázemí dětem od 3 do 18 let, které zůstaly bez rodičů. Snažíme se vybudovat rodinné prostředí, a pomáháme jim tak prožít veselejší dětství. Vydejte se na prohlídku našeho dětského domova a fotogalerie.

Web: detskydomov.jesenik.com

Další související informace

Educaplay, s.r.o.

dětský nábytek, pro školky, hry a hračky pro deti, – Educaplay obchod pro matěrské školy, škôlky, základní školy a deti. Dodáváme pro matěrské školy, základní školy, školy, škôlky didaktické hry, hry pro děti, stavebnice, dřevěné hračky, školní nábytek, nábytek pro deti, nábytek pro školky.

Kojenecký a dětský textil

Kojenecký a dětský textil – Máte doma děťátko, poradíme Vám jaký Kojenecký a dětský textil by mělo nosit. U nás naleznete porovnání kvality a vhodnosti obleční a také pár nápadů na jeho vylepšení. Máte doma děťátko, poradíme Vám jaký Kojenecký a dětský textil by mělo nosit. U nás naleznete porovnání kvality a vhodnosti obleční a také pár nápadů na jeho vylepšení.

Děti bez hranic

Dětský letní tábor, letní tábory pro děti, – DĚTI BEZ HRANIC jsou zkušený provozovatel akcí pro děti a rodiny s dětmi. V roce 2013 pořádáme letní dětské tábory, zimní dětské tábory a tábory pro rodiče s dětmi (letní i zimní). Letní tábory, zimní tábory a tábory pro rodiče s dětmi děláme pro radost dětí, rodičů a našich vedoucích. Naše tábory jsou kvalitní (středisko, zahraniční busy, program), se zkušenými vedoucími a odpovědným přístupem ke zdraví a bezpečnosti dětí!

Načítání trvalo 0.0554 sekund.