+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diabetická dieta

Klíčová slova: diabetická dieta, diabetický jídelníček, DIA jídel

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Firma Eurozona s.r.o. se zabývá vydáváním katalogu DIABETICA, který slouží pacientům mající diabetes k plánování denního diabetického jídelníčku (DIA jídelníčku), diabetické diety a dále jako vodítko při nákupech DIA potravin a běžných potravin.

Web: www.diabetica.cz

Další související informace

Jaterní dieta

jaterní dieta, jaterní dieta jídelníček, dieta hub – Jaterní dieta je nutné zlo, pokud máte problémy s játry. Při dodržování jaterní diety je nutno z jídelníčku vyřadit všechny tuky, máslo atd. Jídelníček se musí pečlivě dodržovat tak, aby játra mohly správně pracovat.

Víte jak jíte?

dieta, jídelníček, výživa, styl, hubnutí, jo-jo – Bojujete s jo-jo efektem? Nevíte, kde děláte chybu? Chcete na sobě pracovat a dozvědět se o správné životosprávě víc? Individuální přístup v pohodlí Vašeho domova. Vše konzultujeme pouze přes email. Nemůžete stále zhubnout? Jste zoufalí? Zkusily jste všechny diety světa a stále bojujete s nadbytečnými kily? Možná se nám podaří zjistit, kde děláte chybu. Nevěřte zázračným preparátům na hubnutí a naučte si sami správě sestavit jídelníček tak, aby Vám stále chutnalo a měly jste z jídla potěšení.

Rozvoz jídel Praha

Rozvoz jídel Praha, Rozvoz pizzy Praha – Máte rádi klid po práci a nemáte čas vařit? Je tu pro vás web Praha-rozvoz.cz, který vám nabídne široký výběr jídel s rozvozem až domů. Na výběr budete mít z kuchyní celého světa, není tak problém objednat si sushi, indii či čínu, nebo klasiku jako je svíčková, knedlo vepřo zelo a další. S námi je strava opravdu jen o jídle.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.