+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diagnostické testy

Klíčová slova: Diagnostické testy

E-mail: gara@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2011

Popis: Nejste si jistí svým zdravotním stavem a projevují se u Vás nechtěné příznaky, které byste ráda potlačila? Nejlepší rada je jít k doktorovi. Bohužel mnohdy na to nezbývá čas nebo je jen strach. Od toho zde jsou diagnostické testy.

Web: diagnosticke-testy.sblog.cz/

Další související informace

HCV, HIV, HBV testy

Rychlé testy z plné krve, HIV, HBV, HCV, HBsAg – Rychlé diagnostické testy z plné krve, séra nebo plazmy na HCV, HBV, HIV a Syfilis (anti-HCV, HBsAg, anti-HBV, anti-HIV, protilátky Treponema pallidum), do terénu. Lze použít venózní nebo kapilární krev z prstu. Hepatitida B, C, detekce HIV 1/2/O.

Pneu-Poradna

pneu, pneumatiky, poradna, testy pneu, testy pneu – Pneu-poradna.cz - Potřebujete radu či konzultaci při výběru pneumatik? Tak jste zde správně! Tisíce videí a článků, které pomou vyřešit Vaši situaci. Můžete se zapojit do diskuze nebo zaslat případně Vaše zkušenosti, které rádi zveřejníme.

Přípravné kurzy na TSP MU

TSP MU, TSP, Testy studijních předpokladů – Internetové přípravné kurzy na Testy studijních předpokladů, které jsou vyžadovány k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v Praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Načítání trvalo 1.9418 sekund.