+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diktáty a příklady

Klíčová slova: diktáty, příklady, testy, matematika, český jazyk,

E-mail: info@diktatyapriklady.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2012

Popis: Procvičte si pravopis a matematiku. Stručný výklad učiva základní školy plus mnoho diktátů, online testů a příkladů na procvičení. Najdete zde i online testy přijímacích zkoušek na střední školy. Zlepšete se v matematice a češtině.

Web: www.diktatyapriklady.cz/

Další související informace

Ubytování Český Krumlov

ubytování český krumlov – Ubytování Český Krumlov - Penzion Jan Vám nabízí: - nově otevřený penzion se stylově vybavenými pokoji - připojení k bezdrátovému internetu zdarma po celém penzionu - snídaně v podobě švédského stolu - posezení na terase u snídaně, kávy či točeného piva - uzamykatelné parkoviště přímo u penzionu zdarma - pro cyklisty extra uzamykatelná úschovna kol Penzion Jan se nachází 7 minut chůze od historického centra města Český Krumlov a zároveň je situován do klidné obytné čtvrti. Ubytování v penzionu Jan nabízí ničím nerušenou relaxaci a zároveň svým umístěním umožňuje pohodlné vycházky za kulturou a historií do města Český Krumlov. Ubytování ve městě Český Krumlov je velice žádanou službou, proto Vám nabízíme ubytování v Penzionu Jan celoročně. Především o Slavnostech pětilisté růže, o letních prázdninách, Vánocích či Silvestru se ve městě dějí ty nejzajímavější události, z toho důvodu je dobré, zamluvit si ubytování v exkluzivních termínech předem.

Krámek u Fuchsů

dárky český brod proutí čaj keramika – Dárky pro každého a pro všechny příležitosti. Nabízíme dárkové balení čajů, kávy i čokolády. Najdete u nás moravská vína, žertovné předměty, společenské hry, kosmetiku, dekorace a doplňky do bytu i na zahradu - vše jen pro Vás a pro radost.

Penzion Český Krumlov

penzion Český Krumlov – Penzion Český Krumlov vás zve k příjemně strávenému pobytu v malebném prostředí jižních Čech. Penzion Český Krumlov je historický dům, přetvořený na luxusní stylové ubytování zasazené v romantickém okolí.

Načítání trvalo 3.1947 sekund.