+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diktáty a příklady

Klíčová slova: diktáty, příklady, testy, matematika, český jazyk,

E-mail: info@diktatyapriklady.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2012

Popis: Procvičte si pravopis a matematiku. Stručný výklad učiva základní školy plus mnoho diktátů, online testů a příkladů na procvičení. Najdete zde i online testy přijímacích zkoušek na střední školy. Zlepšete se v matematice a češtině.

Web: www.diktatyapriklady.cz/

Další související informace

Angličtina-všetko pre AJ

angličtina, anglicky, jazyk, vzdelanie, učenie, an – Spôsob výučby jazykov je založený na moderných výukových a didaktických metódach, ktoré zaručujú rýchlu a efektívnu prípravu na komunikáciu v cudzom jazyku v každodenných situáciách, práci a pri cestovaní.

CK Shuttle

ck shuttlebus.cz, shuttle bus Cesky Krumlov – Jednoduchý, rychlý a pohodlný způsob, jak se dostat z Českého Krumlova do Vídně, Salzburgu, Hallstattu, Linze, Prahy and dalších destinací a naopak. Poskytujeme takzvaný door-to-door servis, což znamená, že Vás náš zkušený řidič vyzvedne přímo ve Vašem hotelu a doveze Vás do druhého hotelu nebo jiné Vámi zvolené destinace. Nabízíme slevy pro skupiny čtyř a více osob a za více jízd s námi. Na palubě jsou zdarma k dispozici nealkoholické nápoje a pivo. Po závazném potvrzení objednávky ji již nestornujeme kvůli nízkému počtu cestujících. Díky našemu širokému vozovému parku můžeme převážet i pouze dvě osoby. Máme všechna náležitá povolení a pojištění.

PENSION BAROKO v Českém Krumlově

PENSION BAROKO ,ubytování Český – Luxusně zařízený penzion Baroko je umístěnv historickém centru města Český Krumlov.V penzionu Baroko je pro Vás připraveno celkem šest pokojů, z toho jeden dvoulůžkový, čtyři čtyřlůžkové a jedno královské apartmá. V ceně za ubytování je již zahrnuta snídaně a parkování. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko je ubytováno zdarma. Za poplatek ubytují i Vašeho psa. Zajištění kompletního menu dle vlastního výběru ve stylové restauraci pro skupiny i jednotlivce.Možnost zajištění loveckých víkendů (srnčí, černá, jelení, daňčí zvěř). Možnost zakoupení rybářského lístku na soukromý rybník (jistota úlovku).

Načítání trvalo -96.43 sekund.