+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diktáty a příklady

Klíčová slova: diktáty, příklady, testy, matematika, český jazyk,

E-mail: info@diktatyapriklady.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2012

Popis: Procvičte si pravopis a matematiku. Stručný výklad učiva základní školy plus mnoho diktátů, online testů a příkladů na procvičení. Najdete zde i online testy přijímacích zkoušek na střední školy. Zlepšete se v matematice a češtině.

Web: www.diktatyapriklady.cz/

Další související informace

Taxi elefant

taxi, taxi karviná, taxi havířov,taxi český těšín – SLUŽBY Taxislužba v rámci Karviné,Havířova,Českém Těšíně, České republiky i do zahraničí.Více než 40 našich stříbrných klimatizovaných taxíků převážně značky Škoda Superb jsou připraveny pro Vás 24hod denně.Odvoz Vašeho vozu domů (drinkservis).Zprostředkování nákladní dopravy.Okamžité vyhledání nejbližšího vozu počítačem.Oznámení přibližné ceny jízdy předem.Přistavení vozu v Karviné 800 105 106, Havířově 800 135 136, Českém Těšíně 800 151 151 zdarma

Podpora výuky

stag, podpora výuky, testy, studijní materiály – Podpora výuky je unikátní balík modulů pro elektronickou podporu výuky na vysokých školách. Moduly jsou připravené k okamžitému nasazení do portálu IS/STAG a byly vyvinuty firmou Seico s.r.o. s pomocí Univerzity Pardubice, kde jsou od roku 2008 nasazeny v ostrém provozu a pomáhají učitelům s výukou.

Pension Tenis Centrum v Českém Krumlově

penzion, Pension Tenis, Český Krumlov, wi-fi, – Pension Tenis Centrum nabízí zdarma internet Wi-fi v celém pensionu a restauraci. Vlastní parkoviště před pensionem s dostatečnou kapacitou. Možnost objednat masáže přímo v pensionu. Vlastní restaurace s českou kuchyní pro 50 osob, venkovní krytá terasa pro 40 osob, velkoplošná projekce v restauraci. Venkovní bazén se slanou vodou pro hosty pensionu.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.