+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dioptrické brýle

Klíčová slova: dioptrické brýle

E-mail: dioptrie@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2012

Popis: Už dávno není pravdou, že brýle slouží jen jako korekční pomůcka.Optické designéři proto navrhují dioptrické brýle, jejichž rámy ztělesňují lehkost, přizpůsobivost a kvalitu provedení.Vše najdete v optice Laurentia.

Web: www.optikalaurentia.sk/dioptricke-okuliare

Další související informace

Brýle Praha 3

brýle Praha, dioptrické brýle Praha 3, oční optika – Brýle Praha 3: oční optika, dioptrické brýle. Brýle a značkové luxusní obruby, všechny typy brýlových skel vč. multifokálních. Dioptrické brýle, sluneční brýle, luxusní brýle a roztoky na kontaktní čočky, běžný servis brýlí zdarma.

eShop - sluneční brýle

sluneční brýle – Kdy mohu objednané zboží očekávat? Běžná doba expedice v ČR je 24 hodin. O vyřízení objednávky budete informováni prostřednictvím e-mailu. Stav zakázky lze průběžně sledovat po přihlášení na www.bryleslunecni.eu v sekci OBJEDNAVKA - info v levém sloupci webu. Nebude-li objednávka odeslána, případně bude-li nějaké zboží chybět bez informace o dostupnosti, prosím informujte nás pomocí Kontaktního formuláře Kontaktujte nás online pomocí SKYPE Chat with me Platby Mohu platit svojí platební kartou? Ano můžete platit svou kartou v případě, že zvolíte k expedici zboží PPL doručování. Kartou pak zaplatíte zboží přímo při převzetí pracovníkovi PPL.

Gunnars.cz eshop brýlí

Gunnar, Gunnars, brýle k počítači, gamingové brýle – Oficiální český e-shop hi-tech brýlí k počítači Gunnar, které snižují únavu očí, zajištují jasnější a kontrastnější vnímání obrazovky a jsou vhodné, jak pro profesionální hráče, tak pro všechny, kteří často pracují s počítačem.

Načítání trvalo 1.7937 sekund.