+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DJ GEORGANO

Klíčová slova: dj, dj na firemní akci, dj na svatbu, dj na ples,

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2011

Popis: Jsem mobilní DJ na firemní akce. V nabídce jsou diskotéky na akce, hudba na svatbu, diskotéka na svatbu, dikotéka na ples. Zajistím ozvučení akcí, zvukovou aparaturu na vaše akce, ozvučení konferencí, prezentačních akcí, LED světelné efekty.

Web: www.djgeorgano.cz

Další související informace

Svatební průvodce

svatební web, vše o svatbě, tipy na svatební den – Svatební průvodce pro všechny, kteří se chystají na svatbu, potřebují zjistit více informací o svatebních šatech a jejich výběru, svatebních kyticích a dekoracích, nebo například potřebují tip na svatební dar.

Půjčka na směnku

půjčka na směnku, okamžitě, ihned, bez registru – Jednoduchá půjčka na směnku pro Vás do několika dní. Půjčte si na cokoliv a bez nahlížení do registru. Na našich stránkách naleznete online žádost, kterou stačí vyplnit a odeslat investorům.

HOTEL NA ZÁMEČKU v Praze

HOTEL NA ZÁMEČKU ,ubytování v – Díky klidné lokalitě je Hotel Na Zámečku oblíbeným místem pro pořádání firemních a společenských akcí v Praze 10.Stylový hotel s vlastní zahradou nabízí ubytování nedaleko centra Prahy a pronájem prostor pro školení, akce, večírky a svatby.Naše rozmanitá nabídka stylově vybavených pokojů různých velikostí, uspokojí i nejnáročnější VIP hosty, kteří hledají romantické prostředí, pohodlí domova, ničím nerušený spánek a bezpečí.Svým hostům nabízí hotel mimo bezplatného parkoviště také možnost využít mikrobus do centra města a zpět za zvýhodněné ceny. Pobyt zajisté zpříjemní také vlastní fitness a široká nabídka sportovních a relaxačních aktivit v okolí hotelu. .

Načítání trvalo 4.5065 sekund.