+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DMcleaning

Klíčová slova: Čištění, úklidové služby, ruční mytí vozidel, auto

E-mail: katalogy@webnode.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2011

Popis: Provádíme čištění koberců, čalounění a matrací extraktní metodou, mytí oken a výloh, čištění autointeriérů a mobilní, ruční mytí automobilů. Čištění, úklidové služby, ruční mytí vozidel, autointeriéry, tepování, doprava zdarma do 15km, domácnosti, kanceláře, mytí oken a výloh, nízké ceny.

Web: dmcleaning.webnode.cz

Další související informace

shop samolepky na auto

samolepka, samolepky, auto, skate, sport, zvířara – Eshop - samolepky na auto a nejen na auto. Samolepky s tématikou sportu, hoby, skate, snowboard, samolepky loga a značky. Vyřezávané samolepky z fólie, siluety. Výběr z katalogu, nebo dle vlastího návrhu, mnoho barev a velikostí samolepek. Tuning samolepky i s tématikou tetování no prostě super samolepky.

Úklidové služby T-AR s.r.

úklid, úklidové služby, byt, dům, čištění koberců – Úklidové služby T-AR s.r.o. je tu pro Vás za přijatelné ceny. Pro Vás jsou připraveni každý den a každou hodinu lidé, kteří Vám úklidí byt, dům, kancelář, výstavní halu, loď, vytepují koberec, vyčistí koberce, vytepují, vyčistí sedací soupravu - specialními stroji a přípravky, kožené sedací soupravy, úklidí koupelnu, kuchyni, garáž, wc, mytí oken, vypráší koberce, vytřou chodbu - vše bude pak čisté a voňavé!!!

Autoklíče na zakázku

Autoklíče na zakázku, autoklice na zakazku, auto – Autoklíče na zakázku, autoklíče na všechny typy osobních i užitkových vozidel. Autoklíče na zakázku bez čipu i s čipem, provedeme mechanické zhotovení zubů autoklíče i nahrajeme kód čipu z vašeho originálního klíče.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.