+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dokonale čisté - Parní čističe a dezinfekce

Klíčová slova: parní čištění, čističe

E-mail: info@dokonale-ciste.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2014

Popis: Parní čištění od A do Z - parní čištění u zákazníků po celé ČR, dále prodej a servis profesionálních parních čističů. Ekologické, hygienické a rychlé čištění intenzivně využívaných předmětů a prostor, podlah či čalounění.

Web: www.dokonale-ciste.com/

Další související informace

Nářadí ERBA

nářadí, Erba, kompresory, štípače dřeva, parní mop – Internetový obchod a velkoobchod, jež je přímým dovozcem většiny prodáváného zboží. V nabídce naleznete kompresory, štípače dřeva, parní mopy, vrtačky, brusky či sekery a další ruční a elektrické nářadí rakouské značky ERBA.

Tipy na efektivní úklid

Úklid, čištění, uspořádání – Tipy a triky jak nejlépe a efektivně uklidit a vyčistit váš byt či dům. Tipy a triky jak nejlépe a efektivně uklidit a vyčistit váš byt či dům.Tipy a triky jak nejlépe a efektivně uklidit a vyčistit váš byt či dům.

Kärcher Center S+S

Karcher, vysokotlaký čistič, vysavač, parní čistič – Nabízíme veškerý sortiment profesionální i hobby čisticí techniky Kärcher - vysokotlaké čističe s ohřevem i bez, vysavače, parní čističe, čerpadla, mycí linky, přístroje pro tryskání suchým ledem, topidla Power Tec, komunální techniku a traktory Kubota. Autorizovaný servis Kärcher s 17000 položkami náhradních dílů a příslušenství skladem!

Načítání trvalo 0.0811 sekund.