+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doktorka.cz - o zdraví a

Klíčová slova: zdraví, krása, nemoc, lék, bylinky, vitamíny, přír

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2011

Popis: Portál o zdraví a kráse nabízí informace z oblasti nemocí a zdraví. Diskuze, soutěže, terapie, bylinky, diety, drogy, duchovno, hubnutí, kosmetika, psychologie, rodina, děti, sex, vztahy, vitamíny, zdravá výživa, zdravý pohyb, zvířátka.

Web: www.doktorka.cz/

Další související informace

Avon pro Severní Čechy

Avon, kosmetika, krása, žena – Webový katalog Avon. Možnost registrace u Avonu a získání členských výhod. Žádné vstupní poplatky ani závazné podmínky. Sleva 15-30%. Doručení zboží na adresu. Motivační dárkové programy. 100% záruka vrácení zboží.

Miss Znojmo

Miss, Znojmo, soutěž, krása – Miss Znojmo - oficiální stránky soutěže. Hledá se nejkrásnější dívka Jižní Moravy. Do soutěže se může přihlásit dívka ve věku 16 až 26 let, která je svobodná, bezdětná a má čistý rejstřík trestů. Přihlášení dívek do soutěže probíhá výlučně prostřednictvím internetu na stránkách www.missznojmo.cz pomocí formuláře.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Načítání trvalo 0.4184 sekund.