+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doktorka.cz - o zdraví a

Klíčová slova: zdraví, krása, nemoc, lék, bylinky, vitamíny, přír

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2011

Popis: Portál o zdraví a kráse nabízí informace z oblasti nemocí a zdraví. Diskuze, soutěže, terapie, bylinky, diety, drogy, duchovno, hubnutí, kosmetika, psychologie, rodina, děti, sex, vztahy, vitamíny, zdravá výživa, zdravý pohyb, zvířátka.

Web: www.doktorka.cz/

Další související informace

Lékárna online

zdraví, informace, lékárna – Lepsilekarna.cz slouží pro lepší přehled výrobků z prozdravi.cz. Na stručných stránkách najdete obrázek, informace o výrobci, velikost balení a popis.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Na hraně života - pořad

zdraví, pomoc, pořad, televize, FILMpro – Regionální televizní pořad o činnosti záchranných a bezpečnostních složek, lidských osudech a neobyčejných příbězích. Vysíláme na stanici kabelové a internetové televize FILMpro: www.sumavanet.cz/filmpro

Načítání trvalo 0.0629 sekund.