+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domácí násilí

Klíčová slova: domácí, násilí, senior, senioři, projevy, tělo

E-mail: team@sije.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2010

Popis: Jak vlastně vypadá domácí násilí páchané na senirech? Senioři jsou skupinou společnosti, která je v dnešní době opomíjená a není jaksepatří in. To je pravděpodobně také jedním z důvodů, proč se o tomto společenském problému nemluví, vždyť se odehrává za zavřenými dveřmi. Všimne si někdo, že starší lidé mají mnohdy místo krásných vrásek jizvy na těle i duši? Ty na první pohled nejsou vidět, bolívají však srovnatelně víc. Zamysleme se společně nad moderní civilizací, ve které se duchovní hodnoty postupně vytrácejí a nahrazuje je zběsilá konzumace a hromadění majetku, kde postoje ke starým lidem se změnily během krátké doby dramaticky k horšímu. Podivejme se na projevy tohoto druhu násilí a v neposlední řadě také na možnosti, jak tíživou životní situaci řešit. Když něco není vidět, když o něčem není slyšet, neznamená to , že to neexistuje!

Web: domaci-nasili-seniori.sije.cz/

Další související informace

Sauny, prodej saun

sauny, atypické, domácí, veřejné, prodej, výroba – Sauny Hejdánek, aauny, prodej saun, výroba saun, veřejné sauny, domácí sauny, interiérové sauny, atypické sauny, vestavěné sauny, infrasauny, sauny do obezděného prostoru. Sauny Hejdánek nejen vyrábí a prodává sauny po celé ČR, ale provádí konzultace před realizací sauny. Sauny jsou především relaxačním prostředkem, ať již jako domácí sauny, nebo veřejné sauny. Dnes se převážně firma specializuje na konzultace a realizaci atypických saun. Atypické sauny mají výhodu v tom, že řešení sauny může být provedeno skutečně i v netradičních prostorech, kde může být atypická sauna umístěna. Sauny do atypických prostorů jsou sice náročnější, ale provedení sauny je v mnoha případech nejen velmi zajímavé, ale atypické sauny především umožní využít prostory, které skutečně poslouží k relaxačnímu prožitku ze saunování. Sauny mají nejen blahodárný význam na zdraví člověka, ale sauny také uvolní psychické napětí. Kdo jednou vyzkoušel zážitek sauny, tak ví, že sauny jsou skutečným odpočinkem pro tělo a ducha.

Česká a slovenská kecárna

pokec, přátelé, zábava, domácí, úkoly, poradna – Pohodové a přátelské diskusní fórum vesele i vážně. Najděte si nové přátele, koníčky, zábava, soutěže o ceny, hry, novinky, zajímavosti, poradna, domácí úkoly, diskuse. Pohodové a přátelské diskusní fórum vesele i vážně. Najděte si nové přátele, koníčky, zábava, soutěže o ceny, hry, novinky, zajímavosti, poradna, domácí úkoly, diskuse.

SENIOR AGENCY

senioragency, senior agency, senior, senioři – První specializovaný prodejce zájezdů a pobytů pro seniory. Seniorské pobyty, zájezdy, lázně a rekondiční pobyty se slevami pro seniory již od 55 let. Pobyty také pro skupiny seniorů. Všechny tyto pobyty od prověřených a kvalitních CK.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.