+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domácí násilí

Klíčová slova: domácí, násilí, senior, senioři, projevy, tělo

E-mail: team@sije.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2010

Popis: Jak vlastně vypadá domácí násilí páchané na senirech? Senioři jsou skupinou společnosti, která je v dnešní době opomíjená a není jaksepatří in. To je pravděpodobně také jedním z důvodů, proč se o tomto společenském problému nemluví, vždyť se odehrává za zavřenými dveřmi. Všimne si někdo, že starší lidé mají mnohdy místo krásných vrásek jizvy na těle i duši? Ty na první pohled nejsou vidět, bolívají však srovnatelně víc. Zamysleme se společně nad moderní civilizací, ve které se duchovní hodnoty postupně vytrácejí a nahrazuje je zběsilá konzumace a hromadění majetku, kde postoje ke starým lidem se změnily během krátké doby dramaticky k horšímu. Podivejme se na projevy tohoto druhu násilí a v neposlední řadě také na možnosti, jak tíživou životní situaci řešit. Když něco není vidět, když o něčem není slyšet, neznamená to , že to neexistuje!

Web: domaci-nasili-seniori.sije.cz/

Další související informace

Práce domácí. práce doma

Práce domácí, domácí práce, práce, práce doma, dom – Práce domácí. práce doma - SEO katalog vhodný pro optimalizaci stránek se zaměřením na práce domácí. Inzerce OnLine pro nabídku a poptávku na práce domácí pro zájemce i firmy z celé ČR zdarma.

Unimoservis, spol. s r.o.

erekce, zdraví, potence, hubnutí, senior, – Online lekárna se zaměřením na zlepšení potence, erekce a zdraví muže. Dále nabízíme produkty pro ženy a seniory, doplňky stravy, vitamíny a multivitamíny proti únavě. Diskrétní zásilková služba bez registrace dodá zboží do 48 hodin po ČR.

Workout

workout, cviky, cvičení, tělem, zhubněte, tělo – Cvičení Workout je nový styl cvičení s vlastním tělem. Nepřetěžujte se u cvičení, zhubněte, nebo vytrénujte své tělo jako herci v 300: Bitva u Thermopyl. Levně, ve volném čase a klidně i doma. Představíme Vám i workout cviky, domácí cvičení workout a vše, co se workoutu týče.

Načítání trvalo 3.2512 sekund.