+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domácí násilí

Klíčová slova: domácí, násilí, senior, senioři, projevy, tělo

E-mail: team@sije.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2010

Popis: Jak vlastně vypadá domácí násilí páchané na senirech? Senioři jsou skupinou společnosti, která je v dnešní době opomíjená a není jaksepatří in. To je pravděpodobně také jedním z důvodů, proč se o tomto společenském problému nemluví, vždyť se odehrává za zavřenými dveřmi. Všimne si někdo, že starší lidé mají mnohdy místo krásných vrásek jizvy na těle i duši? Ty na první pohled nejsou vidět, bolívají však srovnatelně víc. Zamysleme se společně nad moderní civilizací, ve které se duchovní hodnoty postupně vytrácejí a nahrazuje je zběsilá konzumace a hromadění majetku, kde postoje ke starým lidem se změnily během krátké doby dramaticky k horšímu. Podivejme se na projevy tohoto druhu násilí a v neposlední řadě také na možnosti, jak tíživou životní situaci řešit. Když něco není vidět, když o něčem není slyšet, neznamená to , že to neexistuje!

Web: domaci-nasili-seniori.sije.cz/

Další související informace

Recepty domácí pekárna

pekárna, domáci, chleba, suroviny, ingredience – Na těchto stránkách naleznete spoustu receptů pokrmů připravovaných v domácí pekárně. Připravte si bylinkový chléb, cibulový chléb, pivní chleb, koblihy, bochánky, houskové knedlíky nebo třeba marmeládu. Jednoduché a chutné recepty. Velice snadná příprava. Domácí pekárna je plně automatický elektrický spotřebič pro přípravu chleba v domácnosti.

Unimoservis, spol. s r.o.

erekce, zdraví, potence, hubnutí, senior, – Online lekárna se zaměřením na zlepšení potence, erekce a zdraví muže. Dále nabízíme produkty pro ženy a seniory, doplňky stravy, vitamíny a multivitamíny proti únavě. Diskrétní zásilková služba bez registrace dodá zboží do 48 hodin po ČR.

Seznamka pro seniory

seznamka, senioři, seznamka pro seniory – Seznamovací portál zaměřený na lidi v seniorském věku. Stránky umožňují nalézt nejen svou spřízněnou duši, ale také přátele, se kterými můžete trávit svůj volný čas. Využijte této příležitosti nebýt sám a během chvíle najít lidi, se kterými se již nebudete cítit sami.

Načítání trvalo 0.0863 sekund.