+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dotace na podnikání,

Klíčová slova: dotace na podnikání, dotace EU, evropské dotace

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Naše poradenská společnost MIDA CONSULTING se zaměřuje na zpracování podnikatelských záměrů v rámci Operačního programu Podnikání a Inovace z evropských dotací. Nabízíme profesionální zpracování dotací na podnikání z EU.

Web: www.midaconsulting.cz

Další související informace

Státní dotace - zateplení

zateplení, zateplení domu, dotace, státní dotace – Informační stránka o státních dotacích na zateplení domů z programu Zelená úsporám. Státní dotace na výměnu oken, dveří, zateplení stěn domů, využití obnovitelných zdrojů energie a výstavbu pasivních domů. Stránka informuje o způsobu a možnostech žádání o dotace a tedy i o tom, jak ušetřit nejen značné peníze, ale i energii a zároveň snížit emise znečišťujících látek.

Kotle na biomasu, dotace

Kotle na biomasu, dotace – Kotel na spalování biomasy je významnou složkou ekologického a ekonomického systému vytápění chalupy, bytu či rodinného domu. Jedním ze způsobů, jak kotel na biomasu zakoupit a ještě přitom ušetřit, je dotace na kotle v rámci programu Zelená úsporám. U nás můžete oslovit firmy, které vám zajistí kotle a jejich instalaci spolu s dotacemi.

Profesionální služba pro

dotace na podnikání, CzechInvest, doprava eu, – j4bPoradce.cz a j4bAdvisor.sk - nová generace grantové databáze Protože se dotacemi zabýváme již 10 let (a pomohli jsme klientům získat dotace v hodnotě 19,1 miliardy Kč), máme postupy a tipy, jak získat takovou dotaci i pro vaši organizaci. Jak najít a nechat si sledovat dotace přesně pro vás? Jak se v dotacích zorientovat tak, aby vám neunikly přesně ty, u kterých máte největší pravděpodobnost, že ji získáte? j4bPoradce.cz vám pomůže je najít a získat.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.