+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dotace na podnikání,

Klíčová slova: dotace na podnikání, dotace EU, evropské dotace

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Naše poradenská společnost MIDA CONSULTING se zaměřuje na zpracování podnikatelských záměrů v rámci Operačního programu Podnikání a Inovace z evropských dotací. Nabízíme profesionální zpracování dotací na podnikání z EU.

Web: www.midaconsulting.cz

Další související informace

White Wolf Consulting

Dotace EU poradenství marketing business plán – Poradenství - efektivita, rozvoj firmy, strategické poradenství, marketing, public relations, mediarelations, business plány. Dotace z EU - bezplatné konzultace, žádosti, studie proveditelnosti. Roky 2007-13 nabízí jedinečnou příležitost k získání peněz z EU. Vzdělávání - Kurzy a semináře v mnoha oblastech, podpořené dlouholetými zkušenostmi se vzděláváním pro zaměstnance firem. Komunikace, projektové řízení, manažerské dovednosti, obchodní dovednosti a jiné.

Dotace na zateplení

zateplení, dotace na zateplení, zateplení domů – Zateplování už nikdy nebude levnější, díky dotačnímu programu Ministerstva Životního prostředí Zelená úsporám může být až polovina ceny hrazena z dotací. Přečtěte si jak postupovat a jaké jsou podmínky získání.

Správa Dotací.EU

Dotace na klíč,správa dotací – Dotace na klíč je efektivní řešení pro žadatele o dotace na zateplení či výměnu energetického zdroje v rámci programu Zelená úsporám. Součástí našich služeb je mimo jiné odborné posouzení vaší žádosti, zajištění kvalifikovaných posudků a vypracování závěrečné zprávy pro fond MŽP.

Načítání trvalo 3.8280 sekund.