+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dotace na podnikání,

Klíčová slova: dotace na podnikání, dotace EU, evropské dotace

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Naše poradenská společnost MIDA CONSULTING se zaměřuje na zpracování podnikatelských záměrů v rámci Operačního programu Podnikání a Inovace z evropských dotací. Nabízíme profesionální zpracování dotací na podnikání z EU.

Web: www.midaconsulting.cz

Další související informace

Zateplení s dotací

dotace na zateplení, zelená úsporám – Pro žádost o dotaci musíte doložit odborný energetický posudek, nebo průkaz energetické náročnosti budovy. Náklady na zpracování těchto dokumentů vám při splnění podmínek akce Isover proplatí, a to až do výše 7000 Kč.

Kotle na biomasu, dotace

Kotle na biomasu, dotace – Kotel na spalování biomasy je významnou složkou ekologického a ekonomického systému vytápění chalupy, bytu či rodinného domu. Jedním ze způsobů, jak kotel na biomasu zakoupit a ještě přitom ušetřit, je dotace na kotle v rámci programu Zelená úsporám. U nás můžete oslovit firmy, které vám zajistí kotle a jejich instalaci spolu s dotacemi.

Profesionální služba pro

dotace na podnikání, CzechInvest, doprava eu, – Dotace dnes sice slibuje kdekdo, protože ale připravujeme žádosti již 13 let, známe celou realitu: O mnoho „populárních“ dotací je totiž tak velký boj, ale nakonec uspěje třeba jen osm žadatelů ze sta. A 92% času a nákladů na přípravu žádosti jsou zbytečné. Stejně tak ale víme, že požádat můžete také o dotace, které nejsou natolik známé. Některé vypadají až „utajované“. A protože o stejný balík peněz bojuje jen málo žadatelů, vaše jistota úspěchu je mnohem vyšší. Jak se ale k informacím o těchto dotacích dostat i bez známostí? Zvolte váš obor činnosti a my vám najdeme peníze, které na vás již dnes v jednom z dotačních programů čekají...

Načítání trvalo 0.0563 sekund.