+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DOTEC, a.s.

Klíčová slova: pronájem,kanceláře,sklad,volné plochy,parkování

E-mail: info@dotec-as.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2011

Popis: Společnost DOTEC, a.s. se zabývá poskytováním služeb v oblasti pronájmu kanceláří, skladů, volných ploch, parkovacích míst a souvisejícího servisu nájemcům v nemovitosti umístěné na adrese Traťová 1, 619 00 Brno.

Web: www.dotec-as.cz

Další související informace

Skladové prostory

sklady,skladovací,skladové,prostory,pronájem, – Nabízíme levné skladování a další doplňkové služby v Logistickém areálu Podivín, který se nachází v průmyslové zóně města Podivín. Skladové prostory se nachází v bezprostřední blízkosti dálnice D2. Areál se skladovými prostory je situován v blízkosti státní hranice se Slovenskem a Rakouskem.

ALF REFIN s.r.o.

Realitní kancelář,ALF REALITY,byt, prodej,pronájem – Realitní kancelář ALF REFIN s.r.o. Vám zajistí prodej, nákup a pronájem všech druhů nemovitostí. Mezi další poskytované služby patří právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, asistence našich realitních a finančních makléřů do konce realizace celého obchodu. Naše kancelář se Vám postará o veškerou komunikaci spojenou s Vaším novým nájemníkem, včetně zajištění drobných i větších oprav spojených s užíváním nemovitosti.

Josef Suda - Autoservis, Tábor

Autoservis, pneuservis, půjčovna vozidel, čiątění – Zajistíme kompletní servis pro Váš vůz. Autoservis, pneuservis, pujčovna vozidel a motorek, čištění vozidel, autobazar, opravy laku, odtahová služba. Prodej a servis moto JAWA, plnění klimatizací, výměna autoskel.

Načítání trvalo 0.0887 sekund.