+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doučování Praha

Klíčová slova: doučování, matematika, angličtina, praha

E-mail: admin@happyfamily-doucovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Potřebujete pomoc s učivem nebo se třeba učíte na přijímací zkoušky? Žádný problém! Postaráme se o Vaše doučování matematiky, angličtiny, němčiny a dalších předmětů, jako například i účetnictví. Svěřte se do našich rukou.

Web: www.happyfamily-doucovani.cz

Další související informace

Michna,advokátní kancelář

Advokát, advokátní kancelář, Praha, Ostrava, právo – Právní služby - najdeme, doporučíme a realizujeme to nejlepší řešení Vaší situace nebo problému. Právo společností, nemovitosti, pracovní právo, zastupování ve sporech, vymáhání pohledávek, příprava smluv, právo hospodářské soutěže. Kvalitní práce, vynikající reference, dobré dodací lhůty, rozumné ceny.

Procházky Prahou

průvodce, procházky, praha, historie, památky – Poznávací procházky historickými místy staré Prahy vedené certifikovaným průvodcem. Nabízím procházky jak v rámci rozsáhlých tématických cyklů, tak jednotlivě. Aktuálně jsou v nabídce procházek tři kompletní tématické cykly.

Angličtina pro děti od pr

angličtina pro děti, angličtina – Angličtina pro děti je v Berlitzu vyučována formou, která bude děti bavit. Žádné biflování seznamů slovíček a gramatiky – veškeré znalosti si Vaše ratolesti osvojí při hře nebo jinak hravou formou. Zapište je na kurzy angličtiny pro děti nebo objevte naše tábory angličtiny pro děti či tábory angličtiny pro mládež, kde se z jazyka stane také dobrodružství.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.