+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doučování Praha

Klíčová slova: doučování, matematika, angličtina, praha

E-mail: admin@happyfamily-doucovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Potřebujete pomoc s učivem nebo se třeba učíte na přijímací zkoušky? Žádný problém! Postaráme se o Vaše doučování matematiky, angličtiny, němčiny a dalších předmětů, jako například i účetnictví. Svěřte se do našich rukou.

Web: www.happyfamily-doucovani.cz

Další související informace

Michna,advokátní kancelář

Advokát, advokátní kancelář, Praha, Ostrava, právo – Právní služby - najdeme, doporučíme a realizujeme to nejlepší řešení Vaší situace nebo problému. Právo společností, nemovitosti, pracovní právo, zastupování ve sporech, vymáhání pohledávek, příprava smluv, právo hospodářské soutěže. Kvalitní práce, vynikající reference, dobré dodací lhůty, rozumné ceny.

COMPLEX s.r.o.

úklid, Praha, úklidové firmy, pravidelný – Profesionální úklidový servis administrativních budov, provozních hal a domácností. Provádíme komplexní úklidové služby, mytí oken, praní záclon, čištění žaluzií, strojové čištění koberců, čalouněných židlí, mytí podlah, generální úklid po řemeslnících.

Hlídání a venčení psů Pra

hlídání, venčení, psa, psů, praha, benešov – V době nepřítomnosti majitele se postaráme o domácího mazlíčka (kočku, psa, drobného hlodavce, fretku, andulku, želvičku, rybičky, atd.) nebo na něj dohlédneme v případě, že je nemocné nebo po operaci, apod. Zvířátko zůstává doma,v důvěrně známém prostředí a pečovatelka za ním dochází. Zvířátko tak není vystaveno stresu z cizího prostředí a jiných zvířat. O zvířátko pečuje zkušená chovatelka a milovnice zvířat. Umíme podat lék, rozpoznáme příznaky nemoci a v případě potřeby zajistíme veterinární ošetření .

Načítání trvalo 0.0829 sekund.