+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doučování Praha

Klíčová slova: doučování, matematika, angličtina, praha

E-mail: admin@happyfamily-doucovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Potřebujete pomoc s učivem nebo se třeba učíte na přijímací zkoušky? Žádný problém! Postaráme se o Vaše doučování matematiky, angličtiny, němčiny a dalších předmětů, jako například i účetnictví. Svěřte se do našich rukou.

Web: www.happyfamily-doucovani.cz

Další související informace

Anglická konverzace

konverzace, angličtina, aj, hodiny, lekce, rodilý, – Nabídka kurzů anglické konverzace s rodilými mluvčí nebo českými lektory. Výuka jazyka nejpřirozenějším možným způsobem - nejatraktivnější forma výuky. V případě individuálních hodin možno přizpůsobit čas i místo potřebám klienta. Možnost i krátkodobých kurz k rozmluvení před cestou do zahraničí, pohovorem v angličtině nebo jednáním se zahraničními partnery.

Doučování matematiky

doučování, matematika, doučování matematiky, skype – Kvalitní doučování Matematiky a Práce na počítači. Osobně i přes Skype. Příprava na zkoušku, maturitu, písemku, přijímačky, reparát. Vysoká škola, stření škola i základní škola. 10-leté zkušenosti, individuální přístup, příjemná spolupráce, časová flexibilita.

BS stěhování

stěhování, vyklízení, Ústí, Teplice, Most, Praha – Firma BS stěhování zajišťuje veškeré služby související se stěhováním bytů a firem. Pečlivé balení stěhovaného nábytku a choulostivých předmětů. Stěhování těžkých břemen včetně hudebních nástrojů, trezorů, strojů. Náš region je Litvínov, Most, Kláštěrec nad Ohří, Teplice, Chomutov, Ústí nad Labem a Praha. Vyklízecí služba zajišťuje vyklízení sklepů, půdních a jiných prostor s ekologickou likvidaci vyklizeného materiálu ve sběrných dvorech.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.