+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doutníky

Klíčová slova: Doutníky, humidory, bolivar, cohiba

E-mail: zpetne-odkazy@emotion-design.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2008

Popis: Kouření doutníků patří mezi rituály a vzácné okamžiky dne. Pravé kubánské doutníky se vyrábí s láskou pouze z toho nejlepšího tabáku. Za 3 000 let existence si získaly přízeň M. Twaina, W. Churchilla a mnoha dalších světových elegánů.

Web: www.doutniky-premier.cz/

Další související informace

Dámské jeans

dámské jeans, dámské džíny, Diesel, Replay – Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů.Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů. Již byl avizován návrat jeans do zvonu, ale ještě se objevují úzké jeans „ Jeggings“ i rovné střihy nohavic

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Tabákové výrobky

Barlon,taartrade,doutníky,obchod,doutník,cigareta, – Prodej tabákových výrobků Barlon. Doutníky jsou baleny z kvalitní řezané směsy. Doutník Barlon je vyráběn pomocí části české výrobní sestavy Škoda ACF1M C8 M, který tabákovou náplň, tvořenou kvalitní řezanou tabákovou směsí s příměsí drobných částí tabákové listové plochy, obalí vázacím listem z homogenizovaného tabáku a podélně spojí, následuje obalení krycím listem z přírodního tabáku jenž je spirálově ovinut kolem celé délky doutníku v úhlu ca 45 stupňů.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.