+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená s Travel Club Čsad Tišnov

Klíčová slova: dovolená,zájezdy,last minute,Chorvatsko,Itálie

E-mail: travelclub@csad-tisnov.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2013

Popis: Široká nabídká pobytových a poznávacích zájezdů. Autobusové zájezdy po Evropě za skvělé ceny již 21 let. Vyberte si z naší aktuální nabídky pobytových zájezdů do Chorvatská, Itálie a Španělska, nebo se s námi vydejte na poznávací zájezdy po Evropě.

Web: www.travelclubck.cz

Další související informace

Dovolená to je CK Juklík

dovolená, léto, atraktivní zájezdy, rekreační poby – Letní dovolená s CK Juklík, to jsou nevšední zážitky pro celou rodinu.Orientujeme se na bohatý program a pestrou nabídku.Připravujeme totiž speciální programy, atraktivní zájezdy, rekreační pobyty či různé sportovní a zábavné akce, které osloví rodiny s dětmi, maminky, tatínky i jednotlivce.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.