+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevovýroba - prodej str

Klíčová slova: prodej, prodej stroju, drevovyroba, pasove pily,

E-mail: drevoobrabeci.stroje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Zákazníkům nabízíme Dřevoobráběcí stroje, jejich dovoz, montáž, zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Stroje se vyznačují spolehlivostí a kvalitou. Nenáročným zaučením personálu a stroje jsou za příznivé a bezkonkurenční ceny.

Web: www.drevoobrabeci-stroje.eu

Další související informace

Pronájmy projektorů

projekce projektory prodej pronájem – Chystáte akci a chcete ji zatraktivnit velkoplošnou projekcí? Naše přístroje jsou schopny zajistit perfektní obraz i zvuk ve vnitřních i venkovních prostorech. Podpoříme prezentaci Vaší společnosti na výstavách i společenských akcích.Máme zkušenosti s řadou módních přehlídek,firemních prezentací,představení nových produktů a výstav.Jsme připraveni zajistit kompletní dodávku zařízení: datavideoprojektorů, projekčních pláten, plazmových zobrazovačů, ozvučení i osvětlení. Naši technici zajistí dodávku i instalaci techniky a zaškolení obsluhy. Možná je samozřejmě i přítomnost technika v průběhu celé akce. Cenu pronájmu vytvoříme dle Vašich individuálních požadavků.

prodej Hyundai Accent

Hyundai accent, prodej, – Hyundai Accent, 1,5 MPi, GLS, r.v. 1994, 125 tis. km, trvale servisováno, zachovalý, potahy, tm. zelená barva, lehce havarovaná levá přední část -snadno opravitelné, pojízdný, funkční, platná STK, cena 9,5 tis. mob. 728 940 774, foto@fotoatelieroscar.cz

Moravská vína, prodej mor

moravská vína, moravské víno, prodej vína online, – Nabízíme kvalitní moravská vína, která by Vám neměla uniknout. Ochutnejte typická vína z oblastní jižní Moravy. Magna Vina s.r.o. – prodej vína online. Moravská vína, prodej moravského vína online – Magna Vina s.r.o.

Načítání trvalo 3.2025 sekund.