+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevovýroba

Klíčová slova: dřevovýroba Hodonín, obrábění dřeva, dřevoobráběcí

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2011

Popis: Společnost CTs - Clever Tools s.r.o. se svými službami zaměřuje na dřevovýrobu a obrábění dřeva, stejně jako na prodej kvalitních dřevoobráběcích strojů a drážkových, čepových, úhlových a dalších fréz v Hodoníně a celé ČR.

Web: www.clevertools.cz

Další související informace

Nářadí ERBA

nářadí, Erba, kompresory, štípače dřeva, parní mop – Internetový obchod a velkoobchod, jež je přímým dovozcem většiny prodáváného zboží. V nabídce naleznete kompresory, štípače dřeva, parní mopy, vrtačky, brusky či sekery a další ruční a elektrické nářadí rakouské značky ERBA.

CNC a Kovo obrábění

cnc, kovo, obrabeni – Vážení obchodní přátelé, Jsme moderně vybavená středně velká rodinná firma která vznikla v roce 2004 přetransformováním firmy PETR HAKEN - KOVO zabýváme se obráběním kovů od roku 1990 vyrábíme zakázkovou strojní výrobou obráběných a svařovaných dílů na konvenčních a CNC strojích především z ocelí, Al slitin, mědi, bronzi, mosazi a nerezu obrábíme svařence a odlitky. Naše výroba je především malo a středně sériová. Výrobky dodáváme včetně tepelného zpracování a povrchových úprav zinkování, eloxování, chromování a práškové lakování. Naše výrobky dodáváme převážně českým odběratelům. Stěžejní činnosti naší firmy jsou CNC obrábění, Klasické obrábění a Svařování.

Prodej palivového dřeva

prodej dřeva, prodej šípaného dřeva, prodej briket – Provádíme prodej kvalitního dřeva Ostrava, Opava, Havířov, Frýdek-Místek a okolí. Provádíme prodej palivového dřeva, prodej tvrdého a měkkého dřeva, prodej metrových kulatin, prodej štípaného dřeva, prodej briket a odkor. Více informací na www.drevo-palivove-ostrava.cz/

Načítání trvalo 0.0547 sekund.