+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevovýroba

Klíčová slova: dřevovýroba Hodonín, obrábění dřeva, dřevoobráběcí

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2011

Popis: Společnost CTs - Clever Tools s.r.o. se svými službami zaměřuje na dřevovýrobu a obrábění dřeva, stejně jako na prodej kvalitních dřevoobráběcích strojů a drážkových, čepových, úhlových a dalších fréz v Hodoníně a celé ČR.

Web: www.clevertools.cz

Další související informace

Interex

dřevoobrábění, dřevoobráběcí stroje, servis – Komplexní služby v oblasti zpracování masivního dřeva. Prodej a servis dřevoobráběcích strojů skupiny firem Weinig, Grecon, Dimter, Raimann a Waco, včetně starších a GO strojů. Nabízíme také servis, školení, úpravy na míru a finanční poradenství.

Lesysteinskych.cz

palivové dřevo, prodej dřeva, piliny, řezivo – Lesy Steinských spol. s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem palivového, krbového dřeva a řeziv. Nabízíme také možnost odlovu zvěře včetně zajištění profesionálního doprovodu. Společnost hospodaří v lesích, na polích a rybnících v okolí Prahy.

Prodej palivového dřeva

prodej palivového dřeva, prodej dřeva cena – Provádíme prodej kvalitního palivového dřeva Bruntál a okolí... Dále nabízíme prodej odkor, či briket v Moravskoslezském kraji. Také provádíme prodej palivového dřeva, prodej briket a odkor. Více informací na www.palivove-drevo-bruntal.cz/

Načítání trvalo 3.1146 sekund.