+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drtič větví

Klíčová slova: drtič, zahradní drtič, palivové dřevo

E-mail: info@ipalivovedrevo.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2012

Popis: Na webu Drtič větví najdete rozdělení drtičů do hlavních skupin. Drtiče slouží k výrobě palivového dřeva, které je vhodné pro úsporu energie. Jako další využití jsou drtiče dokonalé při úklidu zahrad.

Web: www.drtic-vetvi.cz

Další související informace

palivové dřevo praha

palivové dřevo,dřevěné brikety, krbové dřevo – nabízíme palivové dřevo, krbové dřevo, dřevěné brikety z tvrdých dřevin, praha, střední čechy,nejlevnější dřevo,garance množství,palivové dřevo jehličnaté i listnaté v délkách 33, 40, 50cm. Nyní v prodeji suché dřževo.

Palivové dřevo Opava

palivové dřevo Opava, dřevní štěpky. mulčovací kůr – Nabízíme palivovové dřevo měkké i tvrdé, dřevěné brikety, mulčovací kůru a dřevní štěpky. Dále nabízíme speciální službu " Lesní servis ", jedná se o kompletní čištění Vašeho lesa, obory či jinak porostlého pozemku. Více najdete na www.drevonazimu.cz

Eshop - dětské zahradní domky a doplňky

Dětské zahradní domečky, zahradní domky, Zahradní – Společnost Due Pietro s.r.o. nabízí ve svém eshopu prodej zahradních domků, zahradních domečků pro děti a vybavení pro dětská hřiště. K zahradním domkům zajistíme i dopravu na určené místo a v případě zájmu i odbornou montáž. Dodací lhůta je do 6 týdnů.

Načítání trvalo 3.1600 sekund.