+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Drtič větví

Klíčová slova: drtič, zahradní drtič, palivové dřevo

E-mail: info@ipalivovedrevo.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2012

Popis: Na webu Drtič větví najdete rozdělení drtičů do hlavních skupin. Drtiče slouží k výrobě palivového dřeva, které je vhodné pro úsporu energie. Jako další využití jsou drtiče dokonalé při úklidu zahrad.

Web: www.drtic-vetvi.cz

Další související informace

Gastronábytek

zahradní nábytek, gastronábytek, židle, stoly, – Nabízíme zákazníkům širokou nabídku stolového a sedacího nábytku a doplňků pro restaurace, hotely, zahrady, terasy, sportovní zařízení s SPA. V našem sotrimentu najdete hliníkový restaurační a zahradní nábytek ( hliníkové židle, hliníkové stoly ), centrální nohy a podnoží pro stoly, restaurační zahradní nábytek ( pivní sety, stoly, lavice ), zahradní designový nábytek vlastní značky X2X, stolové desky značek Werzalit a SM FRANCE, restaurační židle, restaurační stoly a doplňky ( terakotové vázy, květináče ..... ). Oborovým zákazníkům (výrobce nábytku, provozovatele gastro provozů apod.), poskytujeme zajímavé slevy.

Palivové dřevo - prodej,

palivové dřevo, dřevo na topení, krbové dřevo – Prodej palivového dřeva na topení, krbové dřevo. Palivové dříví nakrácené na špalky nebo naštípané dodáváme i s dovozem. Levné palivové dřevo a krbové dřevo krátíme na délku od 25 cm až do jednoho metru, dle přání zákazníka. Námi dotovanou a proto velmi levnou dopravu zajišťujeme až do vzdálenosti 150km od úložiště dřeva.

Načítání trvalo 3.1842 sekund.