+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dumknihy.cz

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2012

Popis: Internetový obchod Dům knihy, který provozuje knihkupectví Kanzelsberger nabízí přes 60 000 knižních titulů. V nabídce naleznete jak beletrii tak specializované tituly, které již jinde nejsou k dostání. S prodejem knih má společnost 20 let zkušeností a v současnosti disponuje největším řetězcem prodejen po celé ČR, ve kterých si můžete knihy také osobně vyzvednout.

Web: www.dumknihy.cz/

Další související informace

Klaviry.eu - prodej pian

piano, pianino, klávesy, klavír, klavírová židle, – Zabýváme se prodejem pian, elektronických kláves a dalšího příslušenství. Široká nabídka pian a elektronických kláves jistě zaujme každého milovníka hudby. V naší nabídce naleznete také velký výběr klavírových židlí, které jsou nedílnou součástí každého nástroje.

Dřevovýroba - prodej str

prodej, prodej stroju, drevovyroba, pasove pily, – Zákazníkům nabízíme Dřevoobráběcí stroje, jejich dovoz, montáž, zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Stroje se vyznačují spolehlivostí a kvalitou. Nenáročným zaučením personálu a stroje jsou za příznivé a bezkonkurenční ceny.

SKANTAK s.r.o

lehké střešní krytiny, okapové systémy – Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Načítání trvalo 1.2302 sekund.