+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Easy Solutions

Klíčová slova: Easy Solutions, human resources, HR, poradenství

E-mail: m.novak@easysolutions.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2009

Popis: Easy Solutions je inovativní řešení v oblasti lidských zdrojů (Human Resources) využívající poznatky moderní aplikované psychologie. Nabízené produkty pokrývají: psychodiagnostika (potenciál stávajících pracovníků, i nově přijímaných jako doplněk recruitmentu), Assessment a Development Centra-AC,DC, zjišťování pracovní spokojenosti, 360 zpětná vazba, koučování, pracovní poradenství, psychoterapie (rozvoj nejen vedoucích pracovníků a zvyšování výkonnosti zaměstnanců). Za pomoci sofistikovaných nástrojů (dotazníky, testy, case studies, in-basket metody, rozhovory, týmové úkoly) Vás úspěšně dovedeme k cíli a pomůžeme Vám pevně uchopit Váš osobní potenciál.

Web: www.easysolutions.cz/

Další související informace

Olivius

Dotace, poradenství,projektový management – Komplexní služby v nalézání volných zdrojů pro firmy i municipality. Zpracování žádostí včetně všech potřebných dokumentů. Studie proveditelnosti. Project management. Vzdělávání. Kurzy. Vyhledávání vhodných titulů.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Načítání trvalo 0.0988 sekund.