+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Easybuy.cz - široká nabíd

Klíčová slova: knihy, dvd

E-mail: easybuyshop@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2012

Popis: Milujete čtení kvalitních knih, nebo se naopak rádi podíváte na pěkný film? Pak je pro vás to pravé místo internetový obchod Easybuy.cz, kde najdete širokou nabídku knih a dvd za opravdu přívětivou cenu.

Web: www.easybuy.cz/

Další související informace

Výroba TV pořadů a reklam

video, dabing, titulky, HDTV, střih, natáčení, DVD – Výroba TV pořadů a videopořadů s plným produkčním a postprodukčním servisem. Dabing, výroba jazykových verzí videopořadů, výroba rozhlasových reklam. Výroba DVD a BluRay, přepisy 35, 16 a 8mm filmů. Výroba titulkových kopií pro TV vysílání, multijazyčných titulků pro DVD i teletextových titulků pro neslyšící. Pronájem SD i HDTV techniky, kamer, SD i HD střižen, barevné korekce videopořadů.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.2157 sekund.