+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Egypt a Marsa Alam

Klíčová slova: Egypt, Marsa Alam, potápění, Diving, Divers, úpláž

E-mail: naetoo@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Marsa Alam, egyptská oblast novinkou mezi destinacemi pro dovolenou. Významné místo pro potápěče, luxusní hotely a možnosti pro odpočinek návštěvníků. Marsa Alam, ráj pro potápěče a milovníky relaxu a oddychu. Ideální šnorchlování a potápění v překrásném Rudém moři na pískovém pobřeží Egypta

Web: marsaalam.eu

Další související informace

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Načítání trvalo 0.0732 sekund.