+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekonomický a informační

Klíčová slova: ekonomický systém, účetní software, informační sys

E-mail: firma@provinter.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2011

Popis: Dodáváme ekonomický a informační systém Pohoda. Pro ekonomický systém Pohoda jsme certifikovaným servisním střediskem. Dále dodáváme personalistiku a mzdy PAMICA, knihu jízd a další ekonomický, právní (WINLEX) i jazykový software .

Web: www.pohoda-hk.cz

Další související informace

K2 atmitec s.r.o.

Software, podnikový informační systém – Nabízíme výkonný podnikový informační systém pro malé, střední i velké společnosti. K2 Business, K2 Professional, K2 Enterprise. Přehled o dokladech, přizpůsobení potřebám uživatelů, spolupráce s ostatním softwarem. ERP, podpora, zaškolení.

Software Pohoda 2010

informační systém Pohoda, ekonomický systém Pohoda – Prodej, instalace, konzultace a zaškolení informačního systému Pohoda od společnosti Stormware s.r.o. Internetový obchod Naše administrativa.cz nabízí veškeré dostupné verze. Software je možné si objednat na dobírku či osobně vyzvednout na Praze 9.

Ekonomický a účetní softw

účetní software, daňová evidence, personalistika a – Helios Red je cenově dostupný ekonomický a účetní software s moduly daňová evidence, účetnictví, personalistika a mzdy, majetek, skladové hospodářství, prodejní a nákupní objednávky, pokladní prodej, manažerské vyhodnocování.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.