+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elekt. invalidní vozíčky

Klíčová slova: invalidní vozíčky, elektrické invalidní vozíčky

E-mail: stanislav.kohoutek@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2010

Popis: Výhodný a zajímavý prodej elektrických vozíčků a skůtrů. Jste invalida, či se jen hůře pohybujete a přesto si chcete aktivně užívat života? Potřebujete si občas někam v okolí zajet - nakoupit, k lékaři či na návštěvu a chůze Vás už zmáhá? Jste na správné adrese.

Web: www.invalidnivozik.eu/

Další související informace

e-zelezarstvi.cz

nářadí, elektrické nářadí, ruční nářadí – V našem internetovém obchodě naleznete velmi široký sortiment kvalitního nářadí a nástrojů pro Vaši dílnu či firmu. Nabízíme elektrické a ruční nářadí včetně bohatého příslušenství. Využijte také některou z našich skvělých nabídek na výkonná čerpadla a na digitální elektrocentrály značky HERON. Zboží, které si u nás zakoupíte, Vám dodáme za velmi výhodné ceny a zajistíme rychlý a levný způsob dopravy. Věříme, že Vás zaujme naše nabídka a v internetovém obchodě E-železářství najdete přesně to, co ke své práci potřebujete. Našim cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude pravidelně vracet.

RevizeE2B

revize elektrické instalace – RevizeE2B je firma jejichž hlavní činností jsou revize elektrické instalace do 1000 V. Převážnou část revizí tvoří revize v prostředí s nebezpečím výbuchu hořlavých par, plynů a prachů včetně poradenstvím při určování prostředí, posuzováním bezpečnostních rizik a tvorbou protokolů o určení vnějších vlivů.

Ruční elektrické nářadní

ruční nařádí, elektrické nářadí, eshop – Naleznete zde široký sortiment ručního elektrické nářadí od vyhlášených firem.Dále pak domácí potřeby zahradní nářadí a od firmy Fiskars domovní bezpečnostní techniku, přístroje pro dům i zahradu,žebříky od firmy Brennenstuhl.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.