+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elekt. invalidní vozíčky

Klíčová slova: invalidní vozíčky, elektrické invalidní vozíčky

E-mail: stanislav.kohoutek@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2010

Popis: Výhodný a zajímavý prodej elektrických vozíčků a skůtrů. Jste invalida, či se jen hůře pohybujete a přesto si chcete aktivně užívat života? Potřebujete si občas někam v okolí zajet - nakoupit, k lékaři či na návštěvu a chůze Vás už zmáhá? Jste na správné adrese.

Web: www.invalidnivozik.eu/

Další související informace

Linak - elektrické lineární aktuátory, pohony

elektrické lineární aktuátory, elektrický lineární – Vývojář a dodavatel elektrických lineárních aktuátorů. Aktuátor, pohon pro ergonomii v průmyslu, motorově poháněných polohovacích sloupků, teleskopických pohonů. Pohony pro nemocniční zařízení, polohovatelný nábytek, pohony pro průmysl a agrotechniku

Ruční nářadí

elektrické ruční nářadí pro kutily hobby bosch – Elektrické ruční nářadí, které nabízíme v našem elektronickém obchodě, je vyvíjeno s důrazem na to, aby poskytovalo prvotřídní práci. Ruční nářadí splňuje nejvyšší požadavky zejména z hlediska výkonu, přesnosti, rychlosti a spolehlivosti.

Elektrické podlahové topení

elektrické podlahové topení,podlahové topení – Elektrické podlahové topení - informační web o podlahovém topení. Jak podlahové topení funguje, jaké jsou přednosti elektrického podlahového topení. Jaká je potřeba izolace, jakým způsobem se podlahové topení reguluje.

Načítání trvalo 2.8284 sekund.