+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektrické podlahové topení

Klíčová slova: topný kabel, podlahové vytápění, elektrické topení

E-mail: info@dasix.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2013

Popis: Specializujeme se na produkty: topný kabel, podlahové vytápění, elektrické topení, samoregulační kabel, ochrana potrubí, teplá podlaha, teplá dlažba, topná folie, protizámrazová ochrana. Firma DASIX spol. s r.o. nabízí kompletní sortiment materiálů potřebný pro: podlahové vytápění a temperaci podlah, ochranu okapů před zamrzáním, ochranu potrubí před zamrzáním, ochranu před sněhem a náledím. Sídlo společnosti DASIX na ul. Kranichova 2062/11 ve Slezské Ostravě slouží zároveň jako vzorový dům pro všechny výše uvedené aplikace. Na místě jsou k vidění: instalace protizámrazové ochrany střešních žlabů a svodů, protizámrazová ochrana venkovního chodníku (zámkové dlažby), elektrické podlahové vytápění.

Web: eshop.dasix.cz

Další související informace

Podlahové vytápění

podlahové topení, podlahové vytápění, solární – RD topení.cz nabízí komplexní služby v oblasti podlahového vytápění a topení pro rodinné domy, kanceláře i komerční objekty. Dále jsme schopni zajistit profesionální montáž solárních systémů a panelů na střechy rodinného domu. Poskytujeme komplexní topenářský servis od topení v podlaze, přes radiátorové topení až po kombinované topení a instalaci kotelen pro rodinné domy. Nabízíme také anhydritové zalití podlah, které je vhodné všude tam, kde je nutnost mít perfektně rovné podlahy. Nebojte se komfortu a užíjte si luxus v podobě podlahového vytápění!

FENIX Jeseník

podlahové vytápění, topné rohože, topné kabely, t – Jsme specialisté na elektrické vytápění. Vyrábíme sálavé panely ECOSUN, topné rohože ECOFLOOR, topné folie ECOFILM. Působíme v 50 zemích světa, vlastníme 6 výrobních společností. Na podlahové vytápění dáváme záruku 10 let.

Elektrické podlahové topení

elektrické podlahové topení – Elektrické podlahové topení představuje moderní alternativu vytápění, která je velice komfortní a pohodlná. Informační web o elektrickém podlahovém topení, který vám prozradí, jak funguje, jaké jsou jeho možnosti a další.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.