+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektrikář Trutnov

Klíčová slova: změny tarifů pro ČEZ, podlahové topení

E-mail: katalogy@elektrikartrutnov.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2012

Popis: Elektrikář Trutnov - Jindřich Picek nabízí elektroinstalace, revize, havarijní služby, opravy a údržby elektro, rozvody, rekonstrukce, hromosvody, změny tarifů pro ČEZ, podlahové topení, akumulační kamna a další služby.

Web: www.elektrikartrutnov.cz

Další související informace

TOP HEATING

podlahové topení vytápění stavebnictví topenářství – Evropský výrobce topných systémů představuje podlahové topení Top heating - na základě INOVACE systémové desky, kterou Top heating zaměnil za revoluční zrcadlové fólie PROFI THERM 2000 a PROFI REFLEX 3000, špičkové 5-vrstvé trubky Top heating a dokonalý fixovací systém se Top heating stal jedním z nejúspornějších systémů vytápění pro rodinné domy. Kontaktujte nás pro zpracování cenové nabídky ZDARMA!!

Teplovodní podlahové vytápění

podlahové topení, topení, teplovodní topení – Nabízíme návrh a instalaci teplovodního podlahového topení Topheating s dodávkou i plynových či elektrických kotlů pro efektivní vytápění domu. Jsme specialisté na podlahové topení pro novostavby. Samozřejmostí je dodávka lité anhydritové podlahy ihned po montáží podlahového vytápění Topheating.

MKtopeni

podlahové topení, teplovodní topení, suché topení – Nabízíme široký sortiment v oblasti topení, vody, kanalizace a plynu. Prvořadě se zabýváme podlahovým topením a to provádíme od návrhu projektu až po montáž, ktérá se ukončuje topnou zkouškou. Podlahové topení se stalo trendem jak v České republice tak ve světě. Montáže provádíme po celé České republice a občas zamíříme i na Slovensko. Naš cíl je, aby byl zákazník spokojen a měl od nás podlahové topení za rozumnou cenu s vysokou kvalitou. Potrubí na podlahové topení používáme Pex/Al/Pex. Je to potrubí vícevrstvé, technické parametry: pracovní tlak 10Bar, maximalní teplota 95°C, minimální životnost 50 let a to hlavní záruka na potrubí je 15 let doloženo výrobcem + certifikát. To Vám málo kdo dá. Ostatní záruku slibují, ale certifikat nemají. Cenová nabídka je zdarma, tak už je to jen na Vás jak se rozhodnete.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.