+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektroizolační materiály SILENT-CZECH spol. s r.o.

Klíčová slova: elektroizolační materiály, vodiče pro vinutí

E-mail: mirekpetras@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Společnost SILENT-CZECH spol. s r.o. dodává elektroizolační materiály, vodiče pro vinutí a další izolační materiály. Firma SILENT-CZECH spol. s r.o. byla založená v roce 1996. Od svého založení jsme si hlavně v české a slovenské republice vybudovali významnou pozici v oblasti materiálů pro výrobu a opravy elektromotorů, transformátorů a cívek. Díky velkým požadavkům, které klademe na naše dodavatele a partnery, můžeme našim zákazníkům nabídnout špičkové materiály, krátké dodací termíny a přijatelné ceny.

Web: www.silent-czech.cz

Další související informace

Tábor na koních

jezdectví, tábor, letní tábor, tábor pro děti, – Jezdecký tábor pro děti pořádá Ranč na konci světa v Beskydech. Přijímáme pouze 10 dětí. 2x denně trénink, drezura, parkur, western, další aktivity jako táboráky, western show, promítání filmů s tématikou koně, táborové hry.

Petservice Venuska

Petservice venuska, hotel pro psy, psi, Nový Jičín – Hledáte ubytovaní, hotel pro psy? Nabízíme souhrn služeb, které vám pomohou v maximálním soužití s Vaším miláčkem. Ubytovaní ve venkovním i vnitřním prostředí, péče o srst či vycházky do přírody, včetně kvalitní výchovy. Váš pes bude mít jen tu nejlepší péči. To vše v příjemném rodinném prostředí. Nový Jičín.

Načítání trvalo 0.0790 sekund.