+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektroizolační materiály SILENT-CZECH spol. s r.o.

Klíčová slova: elektroizolační materiály, vodiče pro vinutí

E-mail: mirekpetras@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Společnost SILENT-CZECH spol. s r.o. dodává elektroizolační materiály, vodiče pro vinutí a další izolační materiály. Firma SILENT-CZECH spol. s r.o. byla založená v roce 1996. Od svého založení jsme si hlavně v české a slovenské republice vybudovali významnou pozici v oblasti materiálů pro výrobu a opravy elektromotorů, transformátorů a cívek. Díky velkým požadavkům, které klademe na naše dodavatele a partnery, můžeme našim zákazníkům nabídnout špičkové materiály, krátké dodací termíny a přijatelné ceny.

Web: www.silent-czech.cz

Další související informace

Jazyková škola Libere

angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština – Výuka pro veřejnost, individuální a firemní kurzy - angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština, ruština, polština, španělština, italština, vietnamština. Příprava na zkoušky a certifikáty. Max. 5 studentů ve skupině. Přátelská atmosféra.

Vánoční dárky pro ženy

vánoce, dárky, vánoční dárky, dárky pro ženy – Nabízíme originální vánoční dárky pro ženy všech věkových kategorií - dárky pro přítelkyni, maminku nebo babičku. Nechte se inspirovat našimi tipy na vánoční dárky. Masáže, romantické víkendy nebo vlastní stylista určitě udělají radost. Možnost zaslání dárkového poukazu, doručení do 3 dnů. Darujte zážitek, darujte radost.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.