+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektromontáže, Benešov

Klíčová slova: elektrikář Vlašim, elektrikář Benešov, hromosvod V

E-mail: klapa.elektro@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2011

Popis: V Benešově, Vlašimi a okolí provádíme silnoproudové a slaboproudé elektromontáže, hromosvody, elektro revize, telefony, sítě, zabezpečovací signalizace, elektrické vytápění, přípojky. Zemní práce mini rypadlem, výkopy pro kabely.

Web: klapa-elektro.cz

Další související informace

Benešovsko.info

Benešov, Benešovsko, Vlašim, Votice, Neveklov – Regionální informační server pro oblast Benešovska a města Benešov, Vlašim, Votice a okolí. Každý den přináší zprávy o dění v obcích, reportáže a přehled kulturních akcí. Poskytuje katalog firem, škol a doktorů.

Elektrikář, elektroinstal

Jsem elektrikář a elektroinstalatér, zabývám se el – Jsem elektrikář a elektroinstalatér, zabývám se elektrikou a vším kolem ní. Mám mnohaletou praxi v oboru, díky tomu jsem schopen nabídnout: Servis, montáže, rekonstrukce, modernizace, revize a mnoho dalších.

Práce a brigády v cizině

brigády práce v zahraničí, servis – Agentura práce v zahraničí a informační server. Servis prací a brigád v zahraničí nabízíme pro Evropu i Ameriku. Nabídka obsahuje: Německo, Francie, Itálie, Anglie, Irsko, Španělsko, Kanada, USA, Ropné plošiny, Aljašský rybí průmysl.

Načítání trvalo 0.0883 sekund.