+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Element agency

Klíčová slova: hostesky, tanečníci

E-mail: claudia@elementagency.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2011

Popis: Zajišťujeme hostesky, tanečníky, herce a promotery na eventy, tiskove konference, roud show, prezentace apod. Naše agentura spolupracuje s předními tanečníky, choreografy a tanečními skupinami různých žánrů.

Web: www.elementagency.cz

Další související informace

Návrhy interiérů Brno

rekonstrukce panelových bytů Brno, rekonstrukce by – Realizujeme rekonstrukce a přestavby včetně dodávky materiálů a zajištění projektové a inženýrské činnosti. Provádíme rekonstrukce panelových bytů v Brně a rekonstrukce bytových jader. Návrhy interiérů Brno, realizace

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.2485 sekund.