+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elgames s.r.o.

Klíčová slova: Šachy, hlavolam, společenské, hry, go, backgammon,

E-mail: elgames@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2009

Popis: Nabízíme velký výběr her a hlavolamů, šachy, dámu, Bacgammon, Go. Na stránkách najdete i návody ke složení hlavolamů a pravidla her. Od 8.3.2009 o víkendech hry a hlavolamy předvádíme v obchodním centru metropole Zličín. Aktuální program akce na stránkách. Objednávky online, mailem, telefonicky, faxem i poštou nebo osobně v kamenné prodejně.

Web: www.elgames.cz

Další související informace

Online hry

Online hry, flash hry, onlinovky, herna, hry k, hr – Online hry, flash hry, onlinovky, no prostě net-game. Online hry, flash hry, onlinovky, no prostě net-game.Online hry, flash hry, onlinovky, no prostě net-game. Online hry, flash hry, onlinovky, no prostě net-game.

Váš herní svět

hry, game, games, pc, Xbox, Xbox 360, Playstation – Tato stránka nabízí aktuální informace ze světa her. Jako zdroj využívá české internetové portály a magazíny s informacemi o počítačovách hrách a tyto informace agreguje a zprostředkovává návštěvníkům.

Online hry zdarma

hry, staré, stáhnutí, stažení, 1001, – Jsme internetový portál, na kterém najdete stovky těch nejzábavnějších starých arkádových her. Úžasně napínavé bojové hry, drsné střílečky, roztomilé plošinovky, ale taky závodní hry, nebo hry pro slečny a malé děti. Všechny hry si můžete u nás stáhnout během chvilky a úplně zdarma. Tyto hry v tomto množství a kvalitě najdete jen u nás ! Vše co potřebujete je stáhnout si herní konzoli a pak už jen hrát ty nejlepší hry všech dob.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.