+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elise - projekční fólie

Klíčová slova: projekční fólie, dotyková fólie, reklama,

E-mail: lakomy@elise.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Elise s.r.o. je společnost vyrábějící velkou škálu akrylových projekčních a dotykových fólií. Projekční fólie je generačně novým informačním a prezentačním prostředkem, jež dokáže zaujmout širokou veřejnost svou originalitou.

Web: www.elise.cz

Další související informace

Outdoor trénink

Outdoor trénink,zdokonalování managementu, – Naše webová stránka je věnována outdoor tréninku. Outdoor trénink slouží k výuce a zdokonalování manažerů. Je také jednou z možností, jak si uvědomit své přednosti a slabiny. Naše webová stránka je věnována outdoor tréninku. Outdoor trénink slouží k výuce a zdokonalování manažerů. Je také jednou z možností, jak si uvědomit své přednosti a slabiny.

Anglass

sklo, porcelán, síťotisk, – Jsme firma, která je schopna dekorovat sklo, porcelán, plasty, papír ale i jiné materiály sítotiskem, pískováním a speciálními fóliemi. V současnosti rozvíjíme dosažené znalosti, zkvalitňujeme a rozšiřujeme výrobu a služby jako je technologie potisku plochých i složitých tvarových předmětů.

Levný tisk vizitek

vizitky, vizitky levně, výroba vizitek, – Objednávejte výrobu vizitek jednoduše on-line přes internet. Levné vizitky, kvalitní jednostranný, nebo oboustranný ofsetový, nebo digitální tisk to je www.LevnyTiskVizitek.cz Akční, nebo rychlé dodání do 2 dnů.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.