+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elise Media - reklama

Klíčová slova: světelná reklama, reklama, LED obrazovka, LED

E-mail: lakomy@elise.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Elise Media je reklamní plocha nabízející možnost prezentace Vaši firmy osobitým způsobem v našé reklamní síti po celé ČR. Její Kouzlo je v tom, že Vám během chvíle změní výlohu v dotykovou obrazovku či projekční plátno.

Web: www.elisemedia.cz

Další související informace

Reklamní plocha Brno

pronájem, reklamní, plocha, reklama, Brno – Pronájem reklamních ploch na rohovém domě Štefánikova 51 ( roh Šumavské ), Brno centrum viditelné z tramvají. Pronájem jednotlivých prostorů mezi celkem 5 okny i nad a pod okny cca 3m2 za 399 měs. Plochy jsou na hlavní dopravní tepně spojující centrum města / 4. zastávka z Moravského náměstí / a Královo Pole. Reklama je dobře vidět z projíždějících tramvají č.1, 6 a v případě zájmu může být i osvětlená. Nejsme plátci DPH. Majitel

Elise - projekční fólie

projekční fólie, dotyková fólie, reklama, – Elise s.r.o. je společnost vyrábějící velkou škálu akrylových projekčních a dotykových fólií. Projekční fólie je generačně novým informačním a prezentačním prostředkem, jež dokáže zaujmout širokou veřejnost svou originalitou.

InMedia, s.r.o.

web design, kreatíva, reklama, programovanie, – Mať pútavú a rýchlo prístupnú webstránku, znamená byť úspešný. Navrhneme originálny design a webstránky posadíme na prvé priečky vo výsledkoch Googlu. Aktuálnym trendom je mobile marketing vo všetkých podobách.

Načítání trvalo 0.0762 sekund.