+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elise Media - reklama

Klíčová slova: světelná reklama, reklama, LED obrazovka, LED

E-mail: lakomy@elise.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Elise Media je reklamní plocha nabízející možnost prezentace Vaši firmy osobitým způsobem v našé reklamní síti po celé ČR. Její Kouzlo je v tom, že Vám během chvíle změní výlohu v dotykovou obrazovku či projekční plátno.

Web: www.elisemedia.cz

Další související informace

InMedia, s.r.o.

web design, kreatíva, reklama, programovanie, – Mať pútavú a rýchlo prístupnú webstránku, znamená byť úspešný. Navrhneme originálny design a webstránky posadíme na prvé priečky vo výsledkoch Googlu. Aktuálnym trendom je mobile marketing vo všetkých podobách.

Vtipná auta

bilboardy, banery, reklama, vtipna auta – Neotřelá forma reklamy pro Vaše podnikání.Na jedno z našich vtipných vozítek umístíme Vaši reklamu a budeme projíždět v ten pravý čas zvolenými místy,aby jsme zaujali co nejvíce Vašich potenciálních zákazníků.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Načítání trvalo 0.0660 sekund.