+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elise Media - reklama

Klíčová slova: světelná reklama, reklama, LED obrazovka, LED

E-mail: lakomy@elise.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Elise Media je reklamní plocha nabízející možnost prezentace Vaši firmy osobitým způsobem v našé reklamní síti po celé ČR. Její Kouzlo je v tom, že Vám během chvíle změní výlohu v dotykovou obrazovku či projekční plátno.

Web: www.elisemedia.cz

Další související informace

Full-servis v reklamě

Tisk vizitek, velkoplošný tisk, produkce, reklama – Grafické práce, tisk od vizitky přes katalog po billboard, tiskovou produkci, návrh a realizaci firemních akcí, návrh webových stránek, řezanou grafiku, polep automobilů a další možné u nemožné z oboru reklamy

Kočvara Design

grafika, grafický design, reklama, webdesign – Nabízíme kompletní grafické služby v oblasti reklamy, designu, grafiky, webdesignu. Tvorba tiskovin, firemních log, internetových stránek a včetně registrace domény a zajištění hostingu. Snažíme se svou práci dělat s nejvyšší precizností tak, aby byl klient nadmíru spokojen, a tím mu byl ušetřen čas i peníze, a aby i do budoucna mohlo docházet k vzájemné spolupráci.

Potisk levně, tisk obrázků na cokoli

Tisk, reklama, dárkové předměty, Potisk – Nabízíme potisk levně hrnků, půllitrů, korbelů, plaket, triček, plyšáků, pohárů, medailí. Ideální dárek k narozeninám, z lásky, k svátku, znamení zvěrokruhu, šéfovi atp. Potisk obrázků sublimací zaručující věrný přenos barev na potiskovaný předmět.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.