+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

eLokátor

Klíčová slova: elokator, gps, hlidani deti, hodinky pro deti,

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2010

Popis: eLokátor NU.M8 je 1. GPS zařízení na světě určené k monitorování a lokalizaci dětí s přesností na 3m po celé Evropě. Pokud dítě opustí 'Bezpečnou zónu' nebo dojde-li k násilnému sundání hodinek, budete o tom neprodleně vyrozuměni pomocí SMS či e-mailu!

Web: https://elokator.cz/

Další související informace

Tábor na koních

jezdectví, tábor, letní tábor, tábor pro děti, – Jezdecký tábor pro děti pořádá Ranč na konci světa v Beskydech. Přijímáme pouze 10 dětí. 2x denně trénink, drezura, parkur, western, další aktivity jako táboráky, western show, promítání filmů s tématikou koně, táborové hry.

Dárky pro všechny

dárky, originální dárky, dárky pro děti, dárky – Máte vy nebo vaši známí iphone? A přemýšlíte nad zajímavým dárkem, který byste jim mohli koupit? Vánoce se blíží a iphoneobchod.cz nabízí nejrůznější akce na iphone příslušenství. Máte vy nebo vaši známí iphone? A přemýšlíte nad zajímavým dárkem, který byste jim mohli koupit? Vánoce se blíží a iphoneobchod.cz nabízí nejrůznější akce na iphone příslušenství.

Zimní tábory

Zimní tábory, zimní tábory pro děti, zimní tábor – Zimní tábory jsou českou tradicí umožňující dětem aktivní zábavu v době jarních prázdnin na horách ve společnosti jiných dětí a pod dohledem vedoucích a instruktorů. Děti se ve dne učí podle stupně své pokročilosti na lyžích nebo snowboardu, večer mají zábavný program.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.