+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

eLokátor

Klíčová slova: elokator, gps, hlidani deti, hodinky pro deti,

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2010

Popis: eLokátor NU.M8 je 1. GPS zařízení na světě určené k monitorování a lokalizaci dětí s přesností na 3m po celé Evropě. Pokud dítě opustí 'Bezpečnou zónu' nebo dojde-li k násilnému sundání hodinek, budete o tom neprodleně vyrozuměni pomocí SMS či e-mailu!

Web: https://elokator.cz/

Další související informace

Inethracky skvelé hračky

hracky, hracka, pro deti, pro nejmensi, plysove – Víte, že hračky jsou pro děti přirozenou součástí dětského světa? Neváhejte ani chvíli a potěšte své nejmenší zajímavými hračkami. Hračky pro děti od inethracky.cz - to je velký výběr hraček pro malé děti. Vybírejte z roztomilých plyšových hraček, které udělají radost malým chlapcům i holčičkám. Ty starší potěší originální samolepky a tetovací sady. Zvídavá dítka vyzkouší interaktivní a kreativní hračky, které pomohou rozvíjet jejich zručnost. Malé bojovníky zaujmou figurky oblíbených želv Ninja a dalších hrdinů známých z filmového plátna. Věříme, že se Vám bude v našem hračkářství líbit a že se k nám budete rádi vracet. Dárky od nás, štěstí pro Vaše děti.

Dětská hřiště, skluzavky,

hřiště pro děti, skluzavky, houpačky, šplhací – Radomír Dočekal nabízí sestavy pro dětská hřiště - prolézačky, dětské skluzavky, kolotoče a také služby v oblasti výstavby sportovišt, zakázkové výroby prvků zahradní architektury - pergoly, altány, ploty a dřevostavby. Upravujeme dopadové plochy.

Hop-Hop.cz - dětské zába

trampolína, skákací hrad, atrakce pro děti, na mí – Společnost Hop-Hop.cz se zabýva pronajmem trampolín, skákacích hradů, SUMO obleků a dalších dětských atrakcí. Kromě toho pořádáme jak pro veřejnost tak i pro soukromé účely dětské párty na míru, kde mimo atrakcí můžeme i nabídnout kouzelníka :-)

Načítání trvalo 3.4591 sekund.