+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

eLokátor

Klíčová slova: elokator, gps, hlidani deti, hodinky pro deti,

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2010

Popis: eLokátor NU.M8 je 1. GPS zařízení na světě určené k monitorování a lokalizaci dětí s přesností na 3m po celé Evropě. Pokud dítě opustí 'Bezpečnou zónu' nebo dojde-li k násilnému sundání hodinek, budete o tom neprodleně vyrozuměni pomocí SMS či e-mailu!

Web: https://elokator.cz/

Další související informace

Produktový marketing

Pro děti, dětem, komunikační agentura, komunikace – Jsme agentura zaměřující se na marketing pro rodiny s dětmi. Nabízíme komunikační mix, konzultace, public relations a event marketing. Produktový marketing na cílovou skupinu rodina s dětmi. abízíme konzultace a komunikační řešení.

Dětská hřiště, skluzavky,

hřiště pro děti, skluzavky, houpačky, šplhací – Radomír Dočekal nabízí sestavy pro dětská hřiště - prolézačky, dětské skluzavky, kolotoče a také služby v oblasti výstavby sportovišt, zakázkové výroby prvků zahradní architektury - pergoly, altány, ploty a dřevostavby. Upravujeme dopadové plochy.

Dětské zboží

dětské oblečení, oblečení pro děti, dětské zboží – Nabízíme sortiment dětského zboží, konkrétně dětského oblečení a to jak pro ty nejmenší tak i pro větší holky i kluky. Naleznete zde čepice, rukavice, bundy, vesty, mikiny, trička a další dětské oblečení.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.