+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Enausnice.net - inspirace

Klíčová slova: šperky

E-mail: enausnicenet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2012

Popis: Nezměrná touha žen po kráse vyvolala již v pravěku obrovský fenomén - šperky, které při správném výběru dokážou i ze zdánlivě obyčejné dívky vykouzlit elegantní dámu – náušnice. Najděte inspiraci na enausnice.net.

Web: enausnice.net/

Další související informace

Prikryvka.cz

Povlečení, šperky Tecalli, Vienetta Secret. – E-shop. Prodej a výroba bytového textilu. Povlečení dětské, povlečení ložní, povlečení krep, bavlna, satén, flanel, damašek. Povlečení Dopas, Hybler, Matějovský, Styltex. Prošívané přikrývky, přikrývky z dutého vlákna, francouzské přikrývky. Prošívané polštáře, kuličkové polštáře. Deky mikrofázové, deky fleece, matrace. Šperky Tecalli. Náramky, náušnice, přívěšky, náhrdelníky, soupravy, prsten, prsteny, šperky s kameny Swarovski. Pyžama a noční košile Vienetta Secret. Dětské pyžama, pánské pyžama, dámské noční košile a pyžama, kojící košile.

Swarovski Elements

bižuterie šperky módní swarovski křišťály stříbrné – Elektronický obchod Bizuterie-sperky.eu se zaměřuje na prodej kvalitní bižuterie a šperků od českých výrobců. Pro zájemce je připravena rovněž bižuterie osázená Swarovski křišťály. Při výrobě jsou použity pravé Swarovski krystaly.

Zlaté šperky

zlaté šperky – Šperk je nejlepší investice muže do ženy, podobně jako kytka. Neznám nic úžasnějšího a krásnějšího“ prohlásil kdysi jeden věhlasný italský obchodník. Jistě se najdou mezi muži mnozí, kteří budou díky svým zkušenostem oponovat, ale v podstatě je v tomto tvrzení velký kus historií mnohokrát prověřené pravdy. Nejobdivovanější skvosty byly na zakázku zhotovovány pro královny, vévodkyně a dámské protějšky nejbohatších panovníků. Historie dokazuje, že byly často pro jejich získání vedeny války a vždy byly vyhledávanou kořistí. Někdejší umělci při jejich výrobě často strávili i celá léta usilovnou prací na klenotu, který musel mít všechna myslitelná nej…Samozřejmě i v moderní době se prestižní klenotnické firmy předhánějí v tom, jak nákladný náhrdelník vyrobí, kdo si jej koupí a která celebrita si v něm bude vykračovat po červeném koberci při udělování Oscarů. Ve všech případech se však vždy jednalo a jedná o mimořádná umělecká díla s obrovským podílem mistrovské ruční odpovědné práce s drahými kovy, diamanty či jinými vzácnými materiály. Vždyť i malá chybička při zacházení s briliantem způsobí nedozírnou a nenapravitelnou škodu.

Načítání trvalo 1.1624 sekund.