+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Entry Level Jobs Europe

Klíčová slova: pozície, študent, absolvent, banking, IT, jobs

E-mail: info@entrylevel.eu

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2014

Popis: Ak nehladáš brigádu ale profesionálnu kariéru si na správnom mieste. Entrylevel.eu je prvým pracovným portálom pre študentov a absolventov na Slovensku a Česku s potenciálom a celoeurópskym charakterom.

Web: www.entrylevel.eu

Další související informace

Správný krok - nový praco

práce prace zaměstnání jobs nabídky pracovní job p – Uživatelé zde najdou snadné vyhledávání a přehledné zobrazení výsledků na mapce, mohou hodnotit svého zaměstnavatele a mnoho dalšího. Firmy mohou inzerovat zdarma a platá pouze za skutečný zájem skutečného uchazeče - platba za klik.

Optimalizace IT

Optimalizace, Optimalizace IT, IT – Nový komunitní web, který přináší užitečné a zajímavé informace z oblasti jak optimalizovat rozsáhlé (Optimalizované IT dokáže ušetřit nemalé náklady spojené s jeho provozem) či malé IT (i v prostředí s několika počítači lze uspořit díky optimalizaci).

PVS počítače Vlasák

Servis PC, servis IT, hardware, webdesign – PVS počítače Vlasák, Koloměřice 67 – tvorba kvalitních www stránek a zajímavého webdesignu. Poskytujeme servis výpočetní techniky. Nabízíme také úpravu digitálních fotografií, služby v počítačové grafice, zpracování a zálohování dat, prodej výpočetní techniky, počítačového hardware a software, digitálních fotoaparátů a fotopříslušenství.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.