+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ePokuty.CZ - ochrana prot

Klíčová slova: pokuty, reseni pokut, osoba blizka, ochrana,

E-mail: info@epokuty.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2013

Popis: Zabýváme se poradenstvím v oblasti dopravních přestupků, chráníme proti nepřiměřeným pokutám a zastupujeme klienty ve správním řízení a soudním řízení správním. Zabýváme se poradenstvím v oblasti dopravních přestupků, chráníme proti nepřiměřeným pokutám a zastupujeme klienty ve správním řízení a soudním řízení správním.

Web: www.epokuty.cz

Další související informace

Ozvučení akcí

Ozvučení akcí, osvětlení koncertů, ozvučení – Ozvučení akcí, osvětlení koncertů. Zajistíme osvětlení i ozvučení kulturních, sportovních a společenských akcí, technické zabezpečení - zvuk, projekce, podia a krytá podia. Návrhy světelné scény, zastřešení pódia v různých velikostech. Ozvučení akcí, osvětlení koncertů na klíč

Kongres hotel Jezerka v Seči

Kongres hotel Jezerka,ubytování v Seči – Nově zrekonstruovaný Kongres hotel Jezerka *** se nachází v CHKO Železné hory u sečské přehrady, 100 km od Prahy. Celková kapacita hotelu je 230 lůžek v 97 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybaveny klimatizací a vířivkou.Součástí hotelu jsou restaurace , dvě vinárny, kongresový sál 7 sálů a salonků . Vše je vybavené nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami. Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřní bazénem , venkovním bazénem, dětským brouzdalištěm, vířivkou a parní saunou. Dále jsou zde dvě bowlingové dráhy, dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitness, horolezecká stěna, indoorový trenažér na golf, vnitřní střelnice, laserová střelnice, herna.

Načítání trvalo 3.2322 sekund.