+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ePokuty.CZ - ochrana prot

Klíčová slova: pokuty, reseni pokut, osoba blizka, ochrana,

E-mail: info@epokuty.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2013

Popis: Zabýváme se poradenstvím v oblasti dopravních přestupků, chráníme proti nepřiměřeným pokutám a zastupujeme klienty ve správním řízení a soudním řízení správním. Zabýváme se poradenstvím v oblasti dopravních přestupků, chráníme proti nepřiměřeným pokutám a zastupujeme klienty ve správním řízení a soudním řízení správním.

Web: www.epokuty.cz

Další související informace

Fischer elektronik, prodej elektronických součástek

chladiče, patice, konektory, – Společnost Fischer elektronik GmbH je orientovaná na výrobu elektronických součástek a služby galvanického průmyslu. Zabýváme se rafinací neželezných kovů a jejich povrchovou úpravou, dodáváme elektronické součástky.

Dezinfekce germsFree24

dezinfekce, chřipka, ochrana, bakterie, nemoc – Dezinfekce rukou GermsFree24 je prostředek, který slouží jako Vaše celodenní ochrana vůči nemoci, chřipce. Zničí z 99,99% všechny bakterie. Dezinfekce vytvoří na pokožce mikroskopické lůžko drobných hrotů, které zabíjí bakterie.

Spolujízda z mobilu ihned

spolujízda,jízdní trasy,hlavní tahy,ověřená osoba – Okamžitá spolujízda z každého mobilu. Nabídněte zdarma svezení nebo příspěvek na cestu. Dozvíte se, kdo právě teď jede vaším směrem. Prozvoňte se k levnější a rychlejší dopravě. Uvolníte dálnice, ušetříte za benzín, oživíte spoje v regionech.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.