+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eprsteny.net - inspirace

Klíčová slova: šperky

E-mail: eprsteny@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2012

Popis: Prsteny různých druhů a velikostí nejsou jen ozdobou, ale i známka společenského postavení. Materiál pro výrobu prstenů může být především zlato a stříbro, oblibě se také těší prsteny z chirurgické oceli.

Web: eprsteny.net/

Další související informace

Enaramky.net - ty nejkrás

šperky – Náramky jsou stejně jako jiné šperky ozdobou, která provází lidstvo od úsvitu věků. První náramky se nachází v nejstarších hrobech a jejich obliba přetrvala dodnes, přestože se tvary zdobení a materiál měnil.

Striebro Vanessa.sk

stříbro, swarovski šperky – Stříbrné šperky v kombinaci se SWAROVSKI ELEMENTS neodmítne žádná žena, jsou ideálním dárkem ke všem příležitostem. Stříbro si stále drží svou popularitu, protože jako vzácný kov neztrácí na své hodnotě.

All-sperky.cz

šperky chirurgická ocel,náušnice, piercing,prsteny – Široký výběr různých druhů šperků z antialergenní chirurgické oceli, více jak 3000 druhů zboží. 99% produktů skladem, poštovné od 49,-Kč. Služba rytí fotografií a textů na přívěsky, rytí textů na náramky, prsteny. Rozsáhlá nabídka.. náušnice, piercing, řetízky, snubní prsteny z chirurgické oceli... U nás si vyberete...

Načítání trvalo 1.2526 sekund.