+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Equitravel-přeprava koní

Klíčová slova: přeprava koní, přeprava koně, nakládání koní

E-mail: info@equitravel.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Přeprava koní - pohodlně, bezpečně, bez stresu. Přepravě koní se věnuji asi deset let. Ročně převezu kolem 300 koní, najedu s nimi kolem 50 tisíc kilometrů. Podle mých zkušeností má zhruba třetina koní z přepravy strach, což se projevuje především při nakládání. Koně proto většinou nakládám sám. Díky dlouholetým zkušenostem si poradím i s extrémně problémovými koňmi. Při samotné jízdě s koňmi je nezbytnou nutností nejen perfektně řídit, ale hlavně dobře číst provoz, předvídat nečekané a s klidem a rozvahou jet tak, aby koně nebyli z přepravy vystresovaní, dobře se jim ve vleku stálo a s cestováním tak měli jen dobrou zkušenost. Koně si na převoz bez stresu rychle zvyknou, a to se projevuje při každém dalším nakládání a vykládání z vozíku. Mirek Pavelka

Web: www.equitravel.cz

Další související informace

Ranč u Tuffa

jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výcvi – Jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výuka jízdy na koni, výcvik koní, obsedání a připouštění koní, vození dětí na ponících, to je Ranč u Tuffa – Holešov, Dobrotice. Provozujeme také jezdecký kroužek. Přijďte nás navštívit.

Autodoprava Kroupa

autodoprava, Přeprava sypkých materiálů, Stavební – Doprava veškerých sypkých materiálů po celém území České republiky a také v zahraničí. Hlavní činností je doprava výkopové zeminy, včetně nakládky a ukládky na skládkách, a následná rekultivační činnost.

Taxi Partner

Taxi, řidič, Praha, Smluvní přeprava osob, práce, – Zajišťujeme veškerý servis ať pro uchazeče o práci řidiče taxi, tak i řidiče smluvní přepravy osob, což se týká hlavně přípravy na zkoušky řidiče taxi z místopisu, montáží taxametru, označení vozů taxi, vyřízení potřebných dokumentů a dalších kroků k tomu, abyste byli připraveni poskytovat taxislužbu v Praze či svém regionu.

Načítání trvalo 3.1555 sekund.