+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Equitravel-přeprava koní

Klíčová slova: přeprava koní, přeprava koně, nakládání koní

E-mail: info@equitravel.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Přeprava koní - pohodlně, bezpečně, bez stresu. Přepravě koní se věnuji asi deset let. Ročně převezu kolem 300 koní, najedu s nimi kolem 50 tisíc kilometrů. Podle mých zkušeností má zhruba třetina koní z přepravy strach, což se projevuje především při nakládání. Koně proto většinou nakládám sám. Díky dlouholetým zkušenostem si poradím i s extrémně problémovými koňmi. Při samotné jízdě s koňmi je nezbytnou nutností nejen perfektně řídit, ale hlavně dobře číst provoz, předvídat nečekané a s klidem a rozvahou jet tak, aby koně nebyli z přepravy vystresovaní, dobře se jim ve vleku stálo a s cestováním tak měli jen dobrou zkušenost. Koně si na převoz bez stresu rychle zvyknou, a to se projevuje při každém dalším nakládání a vykládání z vozíku. Mirek Pavelka

Web: www.equitravel.cz

Další související informace

TAXI KYJOV

taxi taxislužba nejlevnější doprava přeprava osob – Nejlevnější taxislužba a kurýrní doprava v České republice. Jízdné 11Kč/Km. Dopravíme cokoliv, co se vleze do osobního vozu combi. A to po celé EU. Za bezkonkurenční cenu, kterou nikde jinde nejdete.

Přeprava zboží

doprava, přeprava – Přeprava zboží a logistika na specializovaném portálu s poptávkami a nabídkami nákladní i osobní autodopravy. Nákladní přeprava zboží a přeprava osob na Slovensku iv celé EU. Registrace na 30 dnů zdarma.

ABONEX, s.r.o.

preprava tovarov, letecká preprava, námorná prepra – Cestná preprava v rámci celej EÚ do 24 t a 95 m3 (špecializácia Francúzsko, EÚ). Express preprava tovaru formou dokládky od 0,1 do 15 t. letecká, námorná, kombinovaná preprava v rámci celého sveta. ABONEX, s.r.o.

Načítání trvalo 3.2653 sekund.