+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Erotická linka fetiš, bds

Klíčová slova: erotická linka, fetiš, sex po telefonu, bdsm, piss

E-mail: eros.linka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2014

Popis: Erotická linka zaměřená na fetiš. Sex po telefonu fetiš nabízí bdsm praktiky, oboustranný piss i perverz sex. Dívky na profesionální úrovni, každá preferuje jiný druh fetiše. Erotická linka nabízí sex s dominou či otrokyní

Web: eroticka-linka-fetis.wgz.cz/

Další související informace

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Sex po telefonu piss

piss, pissing, čůrání, fetiš, bdsm, latex, otrokyn – Piss, pissing prostě čůrání je mým fetišem. Pokud vyznáváš bdsm, obléknu na sebe latex a bude ze mě Tvá fetiš otrokyně. Pokud se Ti líbí piss, prožijeme spolu neskutečné chvilky rozkoše. Pissing je můj fetiš , miluji čůrání do pusinky, anální a orální sex i erotické experimenty.Jsem vděčná, když můžu být spoutaná a bezmezně oddaná svému pánovi. Prosím, svěř mi své nejperverznější a nejúchylnější představy, a pokud mi to dovolíš, svěřím Ti i já svoje.

Načítání trvalo 0.3569 sekund.