+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eschola - kurzy obchodní

Klíčová slova: angličtina, obchodní angličtina, konverzační angli

E-mail: info@eschola.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2009

Popis: Specializujeme se na kurzy odborně zaměřené angličtiny a tréninky komunikačních dovedností. Pomáháme Vám tak efektivněji se dorozumět v zaměstnání, lépe prezentovat výsledky Vaší práce, lépe jednat a komunikovat v obchodním anglickém prostředí.

Web: www.eschola.cz

Další související informace

OnLine Překladač vět

angličtina, něnčina, český jazyk, překladač – Internetový překladač vět a textů z češtiny, angličtiny a němčiny. Umožňuje analyzovat větu a slovíčka. Internetová verze překladače textů a vět pro anglický, německý a český jazyk. Aplikace je upravena pro jednoduché překlady frází a to tak, že datová i výkonná část překladače je implementována na serveru. Pomocí CTRL+C a CTRL+V vložíte váš text a necháte přeložit.

Angličtina pro samouky

angličtina, slovník, anglicky – Angličtina pro samouky (online) + slovník, vše namluvené rodilým mluvčím, gramatika, cvičení, různé možností procvičování slovní zásoby + výuka poslechem. Možnost vytvoření vlastních lekcí Vám pomůže při výuce a procvičování slovní zásoby v jiném pořadí a z jiných zdrojů než poskytuje náš výukový systém.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.