+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eschola - kurzy obchodní

Klíčová slova: angličtina, obchodní angličtina, konverzační angli

E-mail: info@eschola.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2009

Popis: Specializujeme se na kurzy odborně zaměřené angličtiny a tréninky komunikačních dovedností. Pomáháme Vám tak efektivněji se dorozumět v zaměstnání, lépe prezentovat výsledky Vaší práce, lépe jednat a komunikovat v obchodním anglickém prostředí.

Web: www.eschola.cz

Další související informace

Nepustilova jazyková škol

Angličtina, němčina, francouzština, jazykové kurzy – Angličtina, němčina a francouzština v Brně netradiční Nepustilovou metodou. Nepustilova jazyková škola nabízí týdenní intenzivní kurzy, dvouměsíční dopolední, odpolední a večerní kurzy, víkendové kurzy a čtyřměsíční odpolední kurzy.

Angličtina pre samoukova

angličtina, anglicky, jazyk, výučba, učiť sa, – Jazyk, ktorý študuje najviac ľudí na svete je angličtina. Chcete vedieť anglicky, začnite sa učiť ešte dnes. Prečítajte si ako začať, aké účebné materiály použiť a vyskúšajte online lekcie angličtiny.

Anglická jazyková škola

angličtina, anglický jazyk, plzeň, v plzni, děti – Anglická škola v Plzni nabízí výuku angličtiny pro děti zábavnou metodou Wattsenglish. Učíme i v mateřských a základních školách. Hravou a zábavnou formou se děti v anglickém prostředí učí angličtinu naprosto přirozeným způsobem.

Načítání trvalo 0.3383 sekund.