+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Espirito Café - Čerstvá káva, 100% arabika

Klíčová slova: čerstvá káva, kávovary, espresso, jednodruhové káv

E-mail: obchod@espirito.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: Zabýváme se distribucí čestvě pražené kávy do kaváren, hotelů, kanceláří, ale i přímo lidem domů. Naše káva vždy obsahuje 100% podíl arabiky. Čerstvá káva, obsahující pouze arabiku je velice prospěšná pro zdraví.

Web: www.espirito.cz

Další související informace

Káva - pražírna, espresso

Káva,kávovary,espresso,levná káva,čerstvá káva, – Zkuste čerstvou kávu z naší pražírny jako je expresso, cerrado nebo pergamino. Prodáváme také kávovary.

Dámské jeans

dámské jeans, dámské džíny, Diesel, Replay – Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů.Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů. Již byl avizován návrat jeans do zvonu, ale ještě se objevují úzké jeans „ Jeggings“ i rovné střihy nohavic

Kamikáva

čerstvá káva, pražená káva, arabica, – Nabízíme čerstvě praženou kávu ze všech koutů světa. Poznejte a vychutnejte exkluzivní vůně a chutě různých druhů jednodruhových káv arabica a jejich směsí. Poradíme jak si kvalitní kávu připravit. Dodáváme zrnkovou kávu nejvyšší kvality.

Načítání trvalo 0.4617 sekund.