+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Espiron - videostudio

Klíčová slova: videostudio,výroba videa,korporátní video

E-mail: info@espiron.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2012

Popis: Pražské videostudio zaměřené na korporátní zákazníky. Vyrobíme FullHD firemní prezentaci, instruktážní filmy, propagační video, webový banner, upoutávku buď v lokaci zákazníka nebo v pražském studiu.

Web: www.espiron.cz

Další související informace

Tolk.cz

tolk, umění, fotografie, knihy, hudba, video – Literárně-umělecký portál, sloužící k prezentaci umělců, uměleckých děl, literatury, kultury a umění obecně. Portál je ve dvoujazyčné verzi a jeho hlavním cílem je vytvoření archivu umění a literatury. Projekt je nekomerční.

Svatební video v Brně

Svatba video Brno,Svatební kameraman, – Pokud nejste spokojeni se záběry natočenéými Vašimi příbuznými a zároveň nechcete, aby někdo z nich na videu z Vaší akce chyběl a byl uvázán ke kameře, pak jsem pro Vás řešení. Pokud jste se rozhodli využít mých služeb, kontaktujte mě, abychom mohli probrat Vaše požadavky k natáčení. Obvykle objednatele žádám o možnost zorientovat se v jejich rodině (nejlépe podle fotografií), abych věděl koho zabírat nejčastěji. Zárověn také dolaďujeme osobní požadavky

Krotitel eshopů

video trénink, školení, eshop, internetové obchody – Krotitel Eshopů je jedinečný online video-trénink, který je určený zejména majitelům a provozovatelům internetových obchodů (nehledě na to, jestli ho už mají, anebo ho teprve chystají). Smyslem tohoto projektu je upozornit je na nejčastější chyby, které většina “ešhopářů” dělá a naučit je “the best practice”, aby na trhu opravdu uspěli a zákazníci je začali milovat.

Načítání trvalo 2.4386 sekund.