+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Estetická chirurgie Praha

Klíčová slova: trvalá epilace, trvalá depilace, žilky, pigmenty

E-mail: evergreen@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2010

Popis: Estetická chirurgie Praha EverGreen Medical Center s.r.o. provádí estetické zákroky jako je laserové odstranění chloupků, odstranění pigmentových skvrn a žilek, odstranění kožních výrůstků a bradavic, vyšetření znamének, omlazení obličeje, operace křečových žil, zpevnění kůže, redukce strií a další formy formování postavy.

Web: www.e-evergreen.eu

Další související informace

Kosmetika Brno

kosmetika, studio, Brno, trvalá na řasy – Kosmetické studio Kosmetika Brno nabízí rozsáhlé služby pro moderní ženy. Provádíme permanentní make-up s trvanlivostí několik let, omlazení pleti pulsním světlem, které lze použít i jako bezbolestnou a trvalou depilaci. Další služby jsou lymfatické masáže, regenerační masáže a trvalá na řasy.

TwinkleShop - ateliérové

ateliérové vybavení, softboxy, trvalá světla, foto – Internetový obchod s vybavením fotostudií a fotoateliérů. Nabízíme zboží a fotechniku pro amatérské i profesionální fotografy, softboxy, trvalá i záblesková světla, fotopozadí, stojany, stativy a další foto doplňky.

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné, pojištění, vozidel, proti krádeži – Kalkulátor pro zákonné pojištění vozidel na tomto webu vám hravě porovná povinné ručení pojišťoven z České republiky a vybere nejlevnější. Vše online z pohodlí vašeho soukromí. Najděte si s námi levné pojištění vozidla.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.