+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ETOS EDU spol. s r. o.

Klíčová slova: škola,etosko,jazykové kurzy,anglický jazyk,deti

E-mail: etosenglish@eurositesk

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2009

Popis: Firemná, skupinová a individuálna angličtina pre dospelých. Vyučovanie anglického jazyka detí a mládeže. Preklady a tlmočenie, Firemná, skupinová a individuálna angličtina pre dospelých. Vyučovanie anglického jazyka detí a mládeže. Preklady a tlmočenie

Web: www.etosenglish.sk

Další související informace

Vše pro děti

děti,hračky – Online inzertní portál a bazar dětského zboží: oblečení, hračky, kočárky, chůvičky, školní potřeby aj. Přehledný katalog pro snadné vyhledávání. Firemní i soukromá inzerce zdarma bez registrace, bez omezení počtu znaků, možnost vložit fotografie či video.

EVCentrum

Jazyková škola,jazykové kurzy,czech for foreigners – Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Zajišťujeme firemní a individuální výuku, pomaturitní studium dle MŠMT, jazykové zkoušky Cambridge, City & Guilds, Goethe, DELF, DALF, DELE.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.