+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Europark Shopping Center

Klíčová slova: nákupní centrum, Europark, Štěrboholy, nákupy

E-mail: info@europark.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Nákupní centrum Europark se rozkládá ve dvou podlažích s vnitřní pasáží s obchody, zakrytou obrovskou skleněnou klenutou střechou, jaká je v této formě a uspořádání v Praze dosud ojedinělá. Nákupní centrum nabízí celou řadu maloobchodních řetězců různého zaměření. Je zde zastoupená široká nabídka zboží a služeb, je zde více než 2000 parkovacích míst (z toho 700 krytých), kavárny, restaurace „Food court“ a panoramatická samoobslužná restaurace v 1. patře. Na ploše přes 29 000 m² návštěvníci naleznou hypermarket Interspar, sportovní prodejnu rakouské skupiny Hervis, na padesát dalších obchodů, butiků a provozoven služeb. Rodičům a dětem nabízí nákupní centrum Europark jedinečný dětský svět, kde dětí mají k dispozici kvalitní vybavení pro hraní a zábavu a rodičům to umožní věnovat se plně a nerušeně nákupům. Rodiče také ocení možnost uspořádání Narozeninové párty Lollipop pro děti.

Web: www.europark.cz/cz/o_centru

Další související informace

Doučování Praha

doučování matematiky – Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Lektoři dojíždějí ke klientovi domů nebo do kanceláře.

Kuchyňské židle

Kuchyňské židle, barové židle, lavice do čekáren, – Kuchyňské židle.cz pro vás vyrábí kvalitní kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren na zakázku. Kuchyňské židle z kvalitní oceli vyrábíme do 14 dnů. Kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren od nás

Načítání trvalo 0.4270 sekund.